Wycieraczka to pierwszy element wystroju naszego domu czy mieszkania, z jakim stykają się nasi goście. Dlatego dokonując wyboru coraz częściej zwracamy uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale również na ich stylistykę.

Poniżej prezentujemy przykładowe propozycje dostępne w sieci sklepów Komfort.

Wycieraczka to sprawdzona ochrona przed błotem, kurzem czy wilgocią – nie do przecenienia zwłaszcza jesienią i zimą. Obecnie, dzięki dostępnemu na rynku wzornictwu, pełni również funkcję ozdoby, a nawet oryginalnego gadżetu, który wita domowników i gości zabawnym rysunkiem albo zaskakującą świąteczną stylistyką.

Świąteczne

  • Wycieraczki kokosowe z motywem gwiazdkowym będą oryginalną ozdobą, która z pewnością wywoła uśmiech na twarzach świątecznych gości. Wymiary 40 x 60 cm. Skład: kokos + PCV. Cena 19,95 zł. Produkty dostępne w sieci Komfort i na www.komfort.plNa zdjęciach wycieraczki: Parada Choinek, Śnieżni Kumple, Merry Christmas, Świąteczna Noc, Cicha Noc, Magiczny Las.

Zabawne

  • Barwne wycieraczki z podobiznami pieska i owieczki z pewnością przypadną do gustu (i miejmy nadzieję zachęcą do regularnego korzystania) najmłodszych domowników. Wycieraczki wykonane są z trwałego włókna kokosowego, które doskonale czyści obuwie. Rozmiar 40 x 60 cm. Cena 34,99 zł.
  • Starszym z kolei polecamy wycieraczkę z kolorowym napisem „My Sweet Home”. Takie powitanie w progu od razu poprawi nam humor. Wycieraczka wykonana z wysokiej jakości włókna polipropylenowego z gumowym spodem i brzegami, które chronią przed ślizganiem. Rozmiar 39 x 58 cm. Cena  39,99 zł.
  • Produkty dostępne w sieci Komfort i na www.komfort.pl .


   
Na zdjęciach wycieraczki: Piesek, My Sweet Home.

Praktyczne

  • Ociekacz do butów spowoduje, że podłoga będzie sucha i nie będzie wymagała tak częstego sprzątania. Jest łatwy do mycia i suszenia. Wykonany z polipropylenu. Wymiary  38,5 x 75,5 cm. Cena 19,99 zł.
  • Wycieraczka RUBBER-SCRUB z gumowymi wkładami czyszczącymi i szczotkami osadzonymi w profilach aluminiowych. Wkłady osuszające odporne są na ścieranie, wygniatanie, dobrze absorbują wilgoć. Wymiary 50 x 70 cm (inne rozmiary dostępne na zamówienie). Cena 299 zł.
  • Produkty dostępne w sieci Komfort i na www.komfort.pl.

Na zdjęciach wycieraczki: Ociekacz do butów oraz Rubber-Scrub.

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)