W dzisiejszych czasach to wykonawca odgrywa kluczową rolę w procesie zdobywania zaufania inwestorów. Producenci i firmy montujące są źródłem informacji a ich opinia na temat produktu jest ważnym czynnikiem uwzględnianym podczas podejmowania ostatecznej decyzji. Firma Yawal postanowiła stworzyć program promujący najlepszych specjalistów w branży stolarki otworowej oraz nowoczesną architekturę, która charakteryzuje się minimalizmem, transparentnością i bliskością z naturą.

Celem Programu Ambasador Moreview jest również promocja dobrych praktyk związanych z poprawnym montażem okien. Jest to bardzo istotna kwestia wpływająca na żywotność i właściwe funkcjonowanie konstrukcji aluminiowych a także ekologię. Brak przewiewów zapewnia wyższy komfort użytkowania, mniejsze ryzyko powstania zawilgoceń ościeży oraz rozwoju pleśni i grzybów, a co za tym idzie lepszy i zdrowszy klimat w domu.

Kim jest Ambasador Marki Moreview?

Ambasadorem Moreview może zostać osoba lub firma specjalizująca się w produkcji i montażu konstrukcji aluminiowych na bazie systemu Moreview, która propaguje poprawny montaż, dzieli się swoją wiedzą z innymi oraz wyznacza trendy w nowoczesnej architekturze.

Jako pierwszego do pełnienia roli Ambasadora Moreview Yawal zaprosił pana Przemysława Ciechanowskiego, właściciela firmy Ciechanowski Sp. z o.o. działającej na terenie całej Polski. Spółka oferuje kompleksowe usługi montażu stolarki okiennej, specjalizuje się w montażu okien i drzwi aluminiowych oraz drzwi przesuwnych.

Jako Ambasador Marki Moreview pan Ciechanowski będzie miał okazję podzielić się doświadczeniami z montażu systemu Moreview podczas zaplanowanego na 24.03.2021 roku webinaru dotyczącego nowości w systemach podnoszono-przesuwnych Yawalu . Opowie o wyzwaniach, z jakimi spotkał się podczas montażu oraz udzieli porad innym firmom monterskim, które będą chciały się podjąć instalacji Moreview. Zapisy na szkolenie wciąż trwają na stronie internetowej Yawalu. Już wkrótce będzie można również zobaczyć efekty współpracy Ambasadora i Yawalu m.in. na bazie powstającej w Zgierzu inwestycji. Jednym z zadań Ambasadora Moreview jest również inspirowanie inwestorów możliwościami architektonicznymi i konstrukcyjnymi, jakie zapewnia system Moreview.

Uroczyste zainaugurowanie programu odbyło się w piątek, 12.03.2021 roku podczas spotkania, w którym udział wzięli przedstawiciele obu firm. Wizyta Przemysława Ciechanowskiego i jego współpracowników w Yawalu przyczyniła się również do wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu budowy i montażu systemu Moreview.  

System Moreview

Przewaga systemu Moreview nad innymi dostępnymi na rynku rozwiązaniami tego typu wynika między innymi z ułatwień montażowych i serwisowych, o które zadbali jego konstruktorzy. Są one szczególnie ważne z punktu widzenia poprawnej instalacji konstrukcji, która przekłada się w perspektywie długoterminowej na efektywność jej użytkowania. Innowacyjna budowa daje możliwość instalowania tafli szklanych obok siebie bez widocznych z zewnątrz elementów aluminiowych. Z kolei odpowiednio zaprojektowany słupek statyczny pozwala na konstruowanie ciągu przeszkleń stałych, które dodatkowo można łączyć pod dowolnym kątem dzięki zastosowaniu całoszklanego narożnika. W zależności od potrzeb klienta w drzwiach systemu Moreview można zamontować szyby jednokomorowe lub dwukomorowe szyby zespolone.

Yawal
press box