Aranżując kuchnię większość z nas stawia na wygodę w korzystaniu z urządzeń, ich dobrą jakość oraz łatwość w utrzymaniu czystości.

Systemy kuchenne Franke spełniają te oczekiwania, a dodatkowo są zaprojektowane zgodne z najnowszymi trendami wzornictwa użytkowego. Niezwykła funkcjonalność sprzętów zamknięta została w pięknych i eleganckich formach.

 Każdy element wyposażenia perfekcyjnie ze sobą współgra, tworząc kompozycję, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego konsumenta. Firma Franke przywiązuje także ogromną wagę do materiałów, z jakich wykonane są systemy kuchenne. Powinny być przede wszystkim trwałe, higieniczne oraz odporne na zabrudzenia i działanie kuchennych środków czyszczących. Cechy te są niezwykle ważne, przy wyborze materiałów wyposażenia strefy wody, jako najbardziej eksploatowanej w kuchni.

Nowy wbudowywany zlewozmywak ceramiczny Franke Mythos 651 stanowi idealny wybór dla tych, którzy cenią wygodę, prostotę i piękno. Na szczególną uwagę zasługuje elegancka forma zlewozmywaka oraz unikatowe właściwości materiału, z jakiego jest wykonany, czyli najwyższej jakości ceramiki. Materiał ceramiczny stosowany przez Franke charakteryzuje się niezwykłą odpornością na promienie UV, niskie oraz wysokie temperatury, a także wszelkie środki chemiczne. Jest łatwy w pielęgnacji i utrzymaniu czystości. Nie przejmuje zapachów. Ponadto, dzięki naturalnym surowcom zarówno proces produkcji, jak i utylizacji zlewozmywaków ceramicznych jest nieszkodliwy dla środowiska naturalnego.

Innowacja – CeramicPlus, zastosowana w zlewozmywaku Mythos 651 w kolorze czarnym powoduje, że brud i woda nie utrzymują się na powierzchni, ponadto powłoka CeramicPlus ułatwia usuwanie plam oraz kamienia, wpływa na oszczędność wody oraz redukcję zużycia środków czyszczących.

Dodatkowo Mythos 651 posiada wygodny korek automatyczny, dużą komorę, w której z łatwością umyjemy nawet większe naczynia oraz mniejszą, idealną do płukania warzyw czy owoców.

Zlewozmywak ceramiczny Mythos 651 to elegancja, piękno formy i wykonania, trwałość oraz funkcjonalność. Dzięki tym cechom niewątpliwie będzie stanowił pewny zakup na długie lata.

Wszystkie modele zlewozmywaków ceramicznych FRANKE zostały objęte 15-letnią gwarancją.

Cena: 3 599 zł (zlewozmywak biały), 4 199 zł (zlewozmywak czarny)

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl


Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 10 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa w przeszło 100 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Franke Polska (PRESS BOX)
www.franke.pl