Już po raz 7. wiodący producent płytek ceramicznych w Polsce – Ceramika Paradyż, otrzymał Złote Godło QI Product w konkursie Najwyższa Jakość Quality International. Nagroda ta przyznawana jest firmom i instytucjom, które zapewniają klientom produkty o najwyższym standardzie.

Ceramika Paradyż to synonim dobrego designu, ale także doskonałej jakości produktów. Potwierdza to otrzymana 7. raz z rzędu nagroda w konkursie Najwyższa Jakość Quality International. Firma, pragnąc zapewnić najwyższe standardy w produkcji płytek ceramicznych, od lat konsekwentnie wdraża innowacje technologiczne. Przyczyniły się one do rozbudowania portfolio Ceramiki Paradyż, w którym znajduje się ponad 3000 pozycji. Klienci mogą znaleźć wśród nich mozaiki, ceramikę wielkiego formatu, kolekcje klinkierowe, jak również zamówić spersonalizowane produkty, przygotowane na płytkach lub szkle z wykorzystaniem nowoczesnej technologii druku cyfrowego. Wszelkie procesy produkcyjne kontrolowane są w ramach Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, Środowiskowego oraz BHP.

Najwyższa Jakość Quality International
Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski program, który nagradza firmy i instytucje wyróżniające się skutecznymi metodami zarządzania jakością. Konkurs realizowany jest pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Klubu Polskie Forum ISO oraz Prezydent Miasta St. Warszawy. W tym roku Gala, na której laureatom przyznane zostały nagrody, odbyła się 6 października w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. Na uroczystości Ceramikę Paradyż reprezentowała Lucyna Badura, Dyrektor Systemów Jakości i Pełnomocnik Zarządu do spraw Systemu Zarządzania Jakością oraz Robert Gajewski, Dyrektor zakładu produkcyjnego w Opocznie.

Zapraszamy także na www.paradyz.com oraz www.myway-paradyz.com .

Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX)