Grupa Paradyż już po raz 8. została nagrodzona w konkursie promującym projakościowe praktyki w biznesie – Jakość Roku 2013.

Płytki marki My Way by Paradyż Group otrzymały ten zaszczytny tytuł w kategorii „Produkt”. Zaś firma, jako spełniająca najwyższe standardy produkcyjne, została uhonorowana wyróżnieniem specjalnym – Jakość Roku Diament – przyznawanym wielokrotnym laureatom konkursu. 

Wyjątkowe kolekcje płytek ceramicznych marki My Way by Paradyż Group dedykowane są najbardziej wymagającym Klientom, pragnącym tworzyć niepowtarzalne aranżacje wnętrz. Kapituła konkursu Jakość Roku doceniła je za najwyższą jakość, precyzję wykonania oraz zastosowane innowacyjne rozwiązania wzornicze. Produkty Grupy Paradyż uhonorowane zostały już ósmy raz z rzędu i dlatego też, niezależna kapituła przyznała firmie zaszczytne Godło Jakość Roku Diament. Tym samym dołączyła ona do grona trzech przedsiębiorstw w Polsce, które mogą poszczycić się tym tytułem.

Nagrody w konkursie Jakość Roku są dla firm nie tylko wyróżnieniem, ale i zobowiązaniem do stałego rozwoju. Grupa Paradyż realizuje to zadanie konsekwentnie od początku swojego istnienia. Tytuł Jakość Roku Diament jest dla nas potwierdzeniem, że przez lata gwarancja najwyższych standardów stała się swoistym znakiem rozpoznawczym naszych produktów. Jest to uhonorowanie wieloletniej pracy zespołu doświadczonych pracowników zatrudnionych w obu Spółkach. To właśnie oni dbają o to, by płytki dostarczane Klientom były najwyższej jakości oraz by spełniały wymogi zarówno polskich, jak i zagranicznych instytucji certyfikacyjnych – komentuje Lucyna Badura, Dyrektor Systemów Jakości w Grupie Paradyż.

Jakość Roku otrzymują przedsiębiorstwa, które zostały pozytywnie ocenione przez kapitułę. W weryfikacji brane są pod uwagę m.in. merytoryczne wskaźniki jakościowe, wewnętrzne systemy kontroli jakości w firmie czy dotychczas zdobyte certyfikaty ISO i atesty. Oceniane jest również zaangażowanie pracowników w system kontroli jakości, rola oraz miejsce polityki jakościowej w misji i celach rozwojowych przedsiębiorstwa. Wszystkie te czynniki stanowią potwierdzenie kompetencji firmy, jakości jej produktów i usług, a także działań podejmowanych na rzecz innowacyjności i ekologii. Organizatorem konkursu jest Fundacja Qualitas, promująca jakość i wysokie standardy w działalności gospodarczej – zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Zapraszamy także na www.paradyz.com oraz www.myway-paradyz.com .


Grupa Paradyż, w skład której wchodzą spółki Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o., to wiodący polski producent płytek ceramicznych. Od ponad 24 lat tworzy produkty, które zyskują uznanie klientów w prawie 40 krajach świata. Produkty Grupy Paradyż powstają w pięciu zakładach produkcyjnych wyposażonych w nowoczesny i zaawansowany park maszynowy. Inwestycje w nowoczesne technologie, doskonała jakość wyrobów oraz uznane wzornictwo to podstawa dynamicznego rozwoju firmy. Ofertę wyróżnia nowatorski design, dbałość o dopracowanie detali oraz szeroka gama kompletnych kolekcji ścienno-podłogowych i elementów zdobniczych w wielu formatach, co daje szerokie możliwości aranżacji odmiennych w charakterze wnętrz. Obecny potencjał rynkowy Grupy Paradyż to 1700 pracowników oraz trzy marki w portfolio produktowym – marka Kwadro Ceramika skierowana do segmentu ekonomicznego, marka Paradyż oferująca szeroką paletę kolekcji w różnych stylach i formatach oraz marka My Way Paradyż Group – propozycja premium skierowana do najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują indywidualnych i nowatorskich rozwiązań w zakresie wzornictwa oraz technologii wykonania. Elegancja, styl, radość, klasyka, a także nowoczesny minimalizm – produkty Grupy Paradyż to pewny i najlepszy z możliwych wyborów – to gwarancja pięknego wnętrza. Uznanie klientów potwierdzone dynamicznie rosnącymi wynikami sprzedaży oraz licznymi nagrodami przyznanymi w prestiżowych konkursach – m.in. Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu 2012, tytuł „Ambasador Polskiej Gospodarki 2012”, Złote Godło w kategorii QI Product w konkursie „Najwyższa Jakość Quality International”, nagrodę „Filary Polskiej Gospodarki 2012” oraz „Wielka Perła Ceramiki UE 2013 z Diamentami” dowodzą, że Grupę Paradyż można dziś uważać za przewodnika po światowym designie na rodzimym rynku materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz oraz doskonałą wizytówkę polskiego przemysłu na świecie.

Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX)