W dniach 17-18 oraz 24-25 maja na osiedlu domów i rezydencji w podwarszawskim Walendowie odbędą się dni otwarte. Najbliższy weekend to możliwość zakupu domów typu A w promocyjnej cenie 699.950 zł brutto. 90% inwestycji jest już sprzedane.
W ofercie znajduje się łącznie 7 ostatnich domów z II etapu inwestycji o powierzchni
od 160 do 375 m2. 

Podczas dni otwartych, poza możliwością skorzystania ze specjalnej oferty cenowej na domy typu A, można będzie porozmawiać z pracownikami Biura Sprzedaży Westmark i dowiedzieć się co wyjątkowego przygotował deweloper. Dni otwarte to także znakomita okazja do odwiedzenia nowo otwartego, 224 metrowego domu pokazowego, w którym można nie tylko zaczerpnąć inspiracji, ale także poczuć komfort mieszkania w miejscu oferującym jednocześnie zalety wielkomiejskiego życia oraz bliskość natury.

Osiedle Ventana znajduje się w Walendowie, zaledwie 18 kilometrów od centrum Warszawy, przy trasie wylotowej na południe Polski. W kompleksie znajduje się już 85 rezydencji i domów wolnostojących oraz w zabudowie bliźniaczej (sześć rożnych typów) o klasycznej architekturze, najwyższym standardzie i zróżnicowanej powierzchni. W planach jest III etap inwestycji.

Ventana położona jest w malowniczym sąsiedztwie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, lasów, stawów i rzek oraz jednocześnie w pobliżu głównych ciągów komunikacyjnych. Osiedle jest ogrodzone i całodobowo chronione. Do dyspozycji mieszkańców, poza licznymi terenami rekreacyjnymi, pozostają atrakcyjne powierzchnie wspólne: plac zabaw, boisko, kort tenisowy oraz  osiedlowy Club House.

Deweloperem osiedla Ventana jest Westmark Polska – spółka z brytyjskim kapitałem.

Ventana