Ciepłe poranki, popołudnia skąpane w słońcu, przyjemnie orzeźwiające wieczory – nadchodzące letnie dni to idealny czas, by spędzić wolne chwile w swoim wypielęgnowanym ogrodzie czy też na tarasie.

Jednak, aby miejsca te mogły cieszyć nasze oko i zachwycać zaproszonych gości, należy o nie odpowiednio zadbać. Troską należy objąć nie tylko roślinność, ale i kostkę brukową, płyty tarasowe, elementy małej architektury. By należycie przygotować owe nawierzchnie do czasu wzmożonej, letniej eksploatacji potrzebujemy produktów najwyższej jakości. Kryterium te spełnia szybkoschnący impregnat Polbruk Efekt.

Efektowne działanie
Letni czas nieodzownie wiąże się z częstym przebywaniem poza domem – w ogrodzie i na tarasie. Miejsca te pokryte są często kostką brukową czy też betonowymi płytami tarasowymi. Z uwagi na ich wzmożoną eksploatację, szczególnie w tym okresie musimy przygotować się na możliwość powstania zabrudzeń i niekorzystne działanie czynników atmosferycznych. Do zabezpieczenia tego typu nawierzchni wykorzystać jest najlepiej specjalistyczne preparaty, które stworzą odpowiednią ochronę i będą całkowicie bezpieczne dla struktury materiału. Szybkoschnący (wystarczy zaledwie 20 min) impregnat Polbruk Efekt, to najnowsza propozycja firmy Polbruk. Plamy z oleju, osad ze spalin, czerwone wino lub kawa, to jedne z częstszych problemów ogrodowej nawierzchni, z którymi doskonale poradzi sobie Polbruk Efekt. Środek doskonale chroni przed agresywnymi zabrudzeniami na wszystkich rodzajach powierzchni uszlachetnionych, zabezpiecza bowiem kostkę brukową gładką, płukaną, płyty tarasowe i chodnikowe, a także obrzeża, palisady, murki, krawężniki oraz ogrodzenia. Ponadto, co ważne przy ciepłej, aczkolwiek kapryśnej letniej aurze, powierzchnie pokryte impregnatem nie wchłaniają wody i są również odporne na działanie czynników atmosferycznych. Kwestia ta stanowi walor impregnatu niezależnie od pory roku, bowiem zimą elementy zabezpieczone preparatem nie nasiąkają wodą i w ten sposób minimalizowane jest ryzyko pęknięcia poszczególnych elementów. Co warte podkreślenia, Polbruk Efekt nie powoduje zmian w strukturze i zabarwieniu powierzchni, nie nabłyszcza – zatem użytkownicy tarasów czy ogrodów nie muszą obawiać się niekorzystnego działania środka i zmiany wyglądu nawierzchni. Polbruk Efekt jest wydajny, działa szybko, już po 24 godzinach od zastosowania można bez obaw eksploatować powierzchnię.
By odpowiednio przygotować nasze tarasy i ogrody na letni czas biesiadowania czy grillowania, musimy zatroszczyć się o tak często użytkowane – narażone na liczne zabrudzenia płyty tarasowe czy kostki brukowe. Odpowiedzią na tę potrzebę jest produkt impregnat Polbruk Efekt, który zadowoli estetów ceniących wygląd przydomowych terenów zielonych i tarasów, jak i osoby dla których ważne jest skuteczne działanie produktu niezależnie od aury czy stopnia eksploatacji powierzchni.

Polbruk