Szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych na metalowe elementy różnego rodzaju staje się oczywisty wraz ze stopnieniem śniegu i pojawieniem się pierwszych wiosennych dni. By cieszyć się wyglądającym nieskazitelnie w promieniach słońca otoczeniem domu, warto jak najszybciej zdecydować się na usunięcie szkód powstałych podczas mokrych i chłodnych miesięcy.

Niezastąpiony preparat, jakim jest dekoracyjna farba antykorozyjna Silvermont firmy Den Braven, pozwoli szybko i sprawnie przywrócić każdemu ogrodzeniu utracony urok.

Niezawodny i wszechstronny
Popękana powierzchnia, wyblakły kolor, łuszczące się resztki zeszłorocznej farby i niwecząca dekoracyjną rolę ogrodzenia rdza to tylko kilka z licznych problemów, które wymagają natychmiastowej interwencji. Renowacja ogrodzenia po zimie nie jest koniecznością spowodowaną jedynie względami estetycznymi, ale pozwala również zapobiec nieodwracalnym uszkodzeniom mogącym pojawić się wskutek długotrwałego zaniedbania i postępującego procesu korozyjnego. Zastosowanie produktu pozwalającego przywrócić nieskazitelny wygląd metalowym elementom, a jednocześnie konserwującego ich powierzchnię sprawi, że w krótkim czasie i niewielkim nakładem pracy przywrócimy pierwotny urok metalowych wykończeń. Powyższe zadania bez zarzutu wykona dekoracyjno-antykorozyjna, jednoskładnikowa farba Silvermont firmy Den Braven. Skutecznie pokrywa zniszczoną powierzchnię warstwą chroniącą przed uszkodzeniami mechanicznymi i szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych. Potwierdzeniem jest aż 8 letnia gwarancja na działania ochronne wszechstronnej farby antykorozyjnej Silvermont, która przeznaczona jest do renowacji i konserwacji wszelkich elementów wykonanych z metali żelaznych, takich jak żelazo, żeliwo i stal.

Renowacja w parze z technologią

Skuteczne przeprowadzenie prac renowacyjnych na metalowych elementach, na których pojawiła się już rdza, wiąże się z szeregiem żmudnych i pracochłonnych czynności – oczyszczaniem zajętych korozją miejsc, pasywowaniem,  pokrywaniem podkładem, a następnie farbą dekoracyjną. Innowacyjny produkt Silvermont, dzięki zaawansowanym technologiom, pozwala znacznie usprawnić cały proces.  Preparat ten łączy w sobie cechy gruntu, podkładu zwiększającego adhezję oraz farby nawierzchniowej, a co więcej nie wymaga specjalnych przygotowań przed jego nałożeniem. Wiąże w wyniku reakcji chemicznej powstałą na zabezpieczanych elementach rdzę, dzięki czemu możliwe jest jego zastosowanie bezpośrednio na element skorodowany, przed wcześniejszym usunięciem niezwiązanych i luźnych części podłoża. Gęsta konsystencja ułatwia aplikację i gwarantuje wysokie krycie, pozwalając jednoczenie na uzyskanie soczystych barw bez konieczności nakładania wielu warstw. Silvermont firmy Den Braven występuje w wersji młotkowej, półmatowej oraz połyskującej, z których każda posiada własną, bogatą gamę kolorów umożliwiając tym samym idealne dopasowanie faktury i tonacji ogrodzenia do otoczenia domu. Dodatkowo, wydajna formuła pozwala na pokrycie jednym litrem farby aż 7-10 m2 powierzchni. W przypadku niewykorzystania całego opakowania szczelnie zamknięty produkt może być przechowywany do 5 lat bez ryzyka utraty unikatowych właściwości.

Farba Silvermont firmy Den Braven z powodzeniem sprawdzi się również przy odświeżeniu nie tylko ogrodzeń, ale i wszelkich metalowych okuć w ogrodzie, finezyjnych mebli ogrodowych oraz wielu innych elementów dekoracyjnych. Dzięki licznym atutom i ekonomicznym opakowaniom niewątpliwie należy do czołówki produktów, które w mgnieniu oka odrestaurują zniszczone w czasie zimowych miesięcy powierzchnie.

Farba antykorozyjna Silvermont firmy Den Braven, kolor: półmat, połysk, puszka 0,25 l, 0,7 l, 2,5 l, cena brutto – 19,82 zł (0,25 l), 39,81 zł (0,7 l), 135,59 zł (2,5 l), kolor: młotkowy, puszka 0,25 l, 0,7 l, cena brutto – 19,82 zł (0,25 l), 39,81 zł (0,7 l)

www.denbraven.pl

Antykorozyjna farba do metali żelaznych Silvermont.

 

Fot. Den BravenFirma Den Braven East Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania została założona w 1991 roku jako wschodnioeuropejski oddział Grupy Den Braven. Holding Den Braven Sealants jest liderem technologii uszczelnień w Europie, a marka Zwaluw (Jaskółka z j. holenderskiego) jest rozpoznawalna na całym świecie. Terenem działania Den Braven East jest nie tylko Polska, ale i inne kraje Europy Wschodniej i Azji (Rosja, Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Białoruś, Azerbejdżan i Kazachstan). Od 2000 r. dysponuje również oddziałem w Moskwie. Den Braven East oferuje szeroki wybór produktów chemii budowlanej obejmujący: silikony, piany poliuretanowe, masy uszczelniające, takie jak akryle, kauczuki i butyleny, kleje montażowe, kleje do drewna i paneli, MS – polimery, kity, fugi, szpachlówki, grunty, impregnaty do drewna, plastyfikatory, środki czyszczące, taśmy dekarskie, samorozprężne taśmy uszczelniające, szpachelki, lakiery w sprayu, hydroizolacje, akcesoria do pian poliuretanowych, pistolety ręczne oraz pneumatyczne i akumulatorowe do silikonów, narzędzia. Dzięki uznanej jakości produkty Den Braven znajdują powszechne zastosowanie w budownictwie, przemyśle, motoryzacji, szklarstwie i gospodarstwie domowym. Den Braven dysponuje magazynami o powierzchni ponad 5000 miejsc paletowych. Produkty firmy dostarczane są w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia.

Den Braven East
więcej informacji – PRESS BOX