Należą do bogatej grupy akcesoriów łazienkowych. Wykonane z różnych materiałów bardzo często przybierają interesujące kształty. Najczęściej mają też ściśle określone przeznaczenie. Pojemniki stojące lub do zawieszenia nie tylko pełnią praktyczną rolę, ale wraz z innymi akcesoriami mogą doskonale ozdabiać wnętrze każdej łazienki.

W zestawach Novatorre 1 i 3 marki Ferro znajdziemy między innymi użyteczne wiszące pojemniki na płatki higieniczne. Błyszczący chrom, matowe bądź przeźroczyste szkło, to ostatnie subtelnie podzielone metalowymi wstawkami oraz ładne wykończenia krawędzi czynią z tych łazienkowych gadżetów wyjątkowe dekoracje.

W zupełnie w innym stylu jest pojemnik należący do kolekcji bambusowej. Jego naturalna brązowa barwa, i przede wszystkim piękne, przyjemne w dotyku drewno ocieplają wnętrze pomieszczenia. Bambus sprawdzi się w łazience o wystroju nawiązującym do świata przyrody. W takich wnętrzach z pewnością nie zabraknie dekoracyjnych przedmiotów przywiezionych z nad morza bądź znalezionych w lesie czy na górskich szczytach. Muszle, kamienie, może ułożony w przeźroczystych wazach żółty piasek, świeca wykonana z pszczelego wosku czy wreszcie suszone kwiaty i zioła subtelnie ozdabiające jedną z łazienkowych półek, będą najlepszym tłem dla całej bambusowej kolekcji.

Poza pojemnikami na płatki do demakijażu czy inne kosmetyczne gadżety, warto w swojej łazience, w sypialni bądź holu umieścić funkcjonalne pojemniki na chusteczki higieniczne. Przydają się one bardzo często, dlatego powinny być zawsze pod ręką. Pojemniki są proste w użyciu i doskonale zabezpieczają zawartość przed zabrudzeniem.


Novatorre Hotel, pojemnik na chusteczki biały


Novatorre Hotel, pojemnik na chusteczki stal szlachetna


Novatorre 3, pojemnik kosmetyczny


Novatorre 1, pojemnik kosmetyczny chrom


Akcesoria bambusowe, pojemnik kosmetyczny

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)