Ustawiamy na nich kosmetyki, kubki na szczoteczki i inne użyteczne drobiazgi. Półki i półeczki o ciekawych formach, wykonane z dobrej jakości materiałów są dziś niezbędnym elementem wyposażenia każdej nowoczesnej łazienki. Doskonale zdobią wnętrze, tworząc z akcesoriami należącymi do tej samej kolekcji elegancką kompozycję.

Mogą być połączeniem szkła i mosiądzu pokrytego błyszczącą warstwą chromu, lub też pozbawione powierzchni szklanej, tworzyć interesującą konstrukcję większych i mniejszych rurek zestawionych ze sobą tak, aby można było na nich umieścić ręczniki. W niektórych liniach akcesoriów takich jak na przykład Novatorre Prysznic firmy Ferro znajdziemy również półki z uchwytami na kubki i miejscem na przybory toaletowe.

Te ozdobne i praktyczne elementy wyposażenia łazienek mają także rozmaite kształty. Posiadają geometryczne krawędzie – między innymi Novatorre 9 czy Grace, bywają prostokątne o zaoblonym wykończeniu – Audrey bądź narożne przypominające trójkąt takie jak Novatorre 2. Niezwykle dekoracyjnie prezentują się szklane półki z relingami, które z jednej strony chronią łazienkowe drobiazgi ułożone na powierzchni półki, z drugiej zaś są bardzo elegancką formą wykończenia akcesoriów. Znajdziemy je między innymi w kolekcjach: Novatorre 1 i Novatorre 3.

Funkcjonalne i atrakcyjne wzorniczo półki, najczęściej po wejściu do wnętrza od razu rzucają się w oczy, gdyż nie ukrywamy ich, a raczej eksponujemy. Odpowiednio dobrane do aranżacji pomieszczenia mogą stać się piękną wizytówką naszej łazienki.


Audrey półka szklana AD13


Novatorre 1, półka szklana z relingiem chrom 6153.0.


Novatorre 2 półka szklana narożna chrom 6235.0.


Novatorre 3 półka szklan narożna z relingami chrom 6358.0.


Novatorre 9 półka szklana chrom 0940.0.


Novatorre Prysznic półka na kubki i przybory toaletowe chrom 6057.0.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)