Akcesoria łazienkowe są dziś obok armatury i mebli niezbędnym elementem wyposażenia każdej łazienki. Bez nich nie wyobrażamy sobie sprawnie funkcjonującego salonu kąpielowego i wygodnej pielęgnacji ciała. Przybierają zaokrąglone lub geometryczne formy, wykonane z różnych materiałów: metalu, szkła i drewna tworzą atrakcyjnie wyglądające kolekcje, które doskonale ozdabiają wnętrza łazienek.


Lekkie czy stabilne formy? Jakie wybrać?

Ładną, lekką formą mogą poszczycić się akcesoria z kolekcji Novatorre 1. Wyraźnie zaakcentowane okrągłe kształty wykończone pięknym, nieco finezyjnym zwieńczeniem, piaskowane szkło połączone z elegancką chromowaną powłoką sprawiają, że linia idealnie wpisuje się w nowoczesne wnętrza.

Przykładem ciekawych łazienkowych gadżetów są akcesoria z linii Lago firmy Ferro. Należą tu między innymi praktyczne wieszaczki, podwójny i pojedynczy, a także nawiązujący kształtem do nich uchwyt na papier toaletowy. Obok wieszaków w kolekcji znajduje się pomysłowa mydelniczka o lekko zaoblonej linii, której miseczka ustawiona została na metalowej ładnie wykończonej podstawie, a także nawiązujący do niej kształtem kubek na szczoteczki.
    

Od kolekcji Lago zdecydowanie różnić się będą akcesoria należące do linii Cascata. Tu masywną bryłę zestawiono z nadającymi jej lekkości dodatkami. Połączenie stabilności budzącej skojarzenia z trwałością i solidnością wykonania, z elementami o subtelniejszej formie daje interesujący efekt dekoracyjny.

Przy wyborze akcesoriów bierzemy pod uwagę nie tylko ich walory praktyczne, ale także formy, którymi przyciągają naszą uwagę. Odrobina finezji ożywia pomieszczenie i daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Łazienkowe gadżety doskonale ozdabiają nowoczesne i klasyczne wnętrza, podkreślają ich niepowtarzalny charakter, sprawiają, iż czujemy się w nich komfortowo.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)