Eleganckie baterie to dziś bardzo istotne elementy wyposażenia łazienkowego wnętrza. Baterie wannowe, natryskowe i umywalkowe wszystkie należące do tej samej linii wzorniczej stworzą doskonałą kompozycję do każdej nowoczesnej łazienki.

Wśród  propozycji rynkowych baterii funkcjonalnych i zarazem dekoracyjnych znajdziemy dwie kolekcje Ferro: Metalia 56 i Metalia 57.

Metalia 56 to baterie o lekkiej i dynamicznej linii wzorniczej, z którą doskonale koresponduje zwarta forma, odpowiednie proporcje i ciężar poszczególnych urządzeń. Baterie pokryto elegancką chromowaną powłoką. W kolekcji znajdziemy baterie łazienkowe: wannową ścienną i dwie baterie wielootworowe, umywalkową ścienną i stojącą, umywalkowo-bidetową z rączką natrysku, bidetową, natryskową ścienną i podtynkową, a także wannowo-natryskowo-podtynkową. Na szczególną uwagę zasługuje wielofunkcyjna bateria umywalkowo-bidetowa, która nie tylko zastępuje łazienkowy bidet, ale również pozwala na napełnienie wodą dużych pojemników podczas domowych porządków.

W bateriach znajdziemy nowoczesne urządzenia takie jak: dwustopniowa głowica ceramiczna z systemem kontroli ciepłej wody, wydajny perlator i system łatwego usuwania osadów kamienia wapiennego.

Bogatą kolekcję Metalia 57 do łazienki tworzą baterie: wannowe wielootworowe i wannowa ścienna, wannowa 3-otworowa ścienna z natryskiem punktowym, dwie baterie umywalkowe stojące (korpus 120 i 150), umywalkowo-zlewozmywakowa ścienna i stojąca, bidetowa, natryskowa ścienna i podtynkowa oraz wannowo-natryskowa-podtynkowa.

Wykonane z mosiądzu i pokryte błyszczącym chromem mają subtelniejszą formę niż baterie z kolekcji Metalia 56. Są to modele o zróżnicowanych kształtach i wymiarach. Płynne, gięte, zaoblone linie, użyteczne rozwiązania i najwyższa jakość wykonania sprawiają, że urządzenia te znajdą zastosowanie w każdej łazience.

Baterie należące do obu kolekcji posiadają 7. letni okres gwarancji. To doskonała propozycja kompleksowego wyposażenia całej łazienki w funkcjonalne i eleganckie baterie.


Metalia 5: Bateria wannowa, 3-otworowa, scienna z natryskiem punktowym


Metalia 57


Metalia 56: Bateria umywalkowo-bidetowa z raczką natrysku


Metalia 56: Bateria wannowa wielootworowa


Metalia 56: Bateria umywalkowa

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)