Systemy ogrodzeniowe Gardia i Modest to możliwość dopasowania ogrodzenia wokół domu, szkoły, marketu czy też zakładu przemysłowego według potrzeb i możliwości finansowych.

Bramy oraz  furtki Gardia i Modest są elementami kontroli dostępu do domu lub zakładu. Wraz z panelami kratowymi oraz słupami i akcesoriami systemowymi, umożliwiają zbudowanie kompletnego ogrodzenia.

W czasach wciąż rosnącej konkurencji bardzo ważnym czynnikiem jest dywersyfikacja sprzedaży zarówno produktowej, jak i terytorialnej. W ciągu ostatniego roku w ofercie marki WIŚNIOWSKI pojawiły się nowe systemy dedykowane klientom o różnych potrzebach i różnej zasobności portfela. Mamy do zaoferowania trzy systemy bram i furtek: BASTION, GARDIA i MODEST. Elementy systemu różnią się między sobą zarówno pod kątem konstrukcji, funkcjonalności oraz pozycjonowania cenowego – powiedział Krystian Teresiński, Menedżer Produktu Ogrodzenia Przemysłowe.

Posiadają one wiele funkcjonalnych cech jak zabezpieczenie antykorozyjne poprzez ocynkowanie ogniowe lub ocynkowanie ogniowe i powleczenie farbą poliestrową, wyposażenie takie jak zawiasy o kącie otwarcia 180 st., zamki w pełni nierdzewne z systemami przeciwwyważeniowymi, oraz prostą konstrukcję, która  zapewnia szybki i łatwy montaż systemu.

W zależności od typu systemu bramy i furtki są wypełnione  panelem  kratowym o większej lub mniejszej wytrzymałości. System Gardia posiada panele kratowe typu Vega 2D lub Vega 2D Super. Modest zaś  panele kratowe typu Vega B. Ponadto system Gardia posiada uniwersalny kierunek otwierania bramy i furtki.

Bramy i furtki Wiśniowski wraz ze słupami nośnymi to bardzo solidna i elegancka zarazem konstrukcja dla najbardziej wymagających. WIŚNIOWSKI (PRESS BOX )
www.wisniowski.pl