Napędy do stolarki okiennej i drzwiowej stosowane  w grawitacyjnych systemach oddymiania i naturalnej wentylacji są produkowane w jednym standardowym kolorze – srebrnym.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom architektów i konserwatorów, którzy oczekiwali aby siłowniki były spójne z każdym wnętrzem, firma D+H jako pierwsza na rynku wprowadziła do swojej oferty napędy w dowolnym kolorze, odwzorowującym każdą strukturę powierzchni.

W ofercie D+H Polska można zaleźć napędy w kolorze antracytu, dębu, mahoniu czy złota, a także odwzorowujące rysunek i kolor drewna. Różnorodność koloru i konsol montażowych oraz długości wysuwu pozwalają zastosować napęd spełniający indywidualne potrzeby i pasujący do specyfiki obiektu. Napędy D+H Polska przeznaczone są zarówno do stolarki aluminiowej, jak i drewnianej oraz z PVC. Dzięki temu rozwiązania doskonale harmonizują  z architekturą i stylistyką każdego wnętrza.

Kolor i struktura napędu dobierane są na podstawie:

– wskazanego koloru z palety RAL,
– numeru okleiny okiennej lub drzwiowej i jej producenta,
– próbki profilu drewnianego, aluminiowego lub PVC,
– nadesłanego elementu okucia wykonanego w danym kolorze, np. klamki lub zawiasu,
– wskazanego modelu stolarki z oferty danego producenta,
– dokładnej dokumentacji zdjęciowej stolarki, w przypadku obiektów zabytkowych.

Więcej szczegółów na temat kolorowych napędów D+H Polska znajdą Państwo na naszym filmie:  http://www.youtube.com/watch?v=WBJ-W8BiL0I&feature=youtu.be

Serdecznie zapraszamy do oglądania.

Przykładowe opcje kolorystyczne:
D+H Polska sp. z o.o. powstało w 2000 r. jako oficjalne przedstawicielstwo na terenie Polski  niemieckiej firmy D+H Mechatronic, jednego z wiodących dostawców systemów wentylacji nawiewowej i wywiewowej.
D+H Polska dostarcza wyspecjalizowane urządzenia z następujących obszarów produktowych: systemy oddymiania i naturalnej wentylacji, napędy do stolarki okiennej i drzwiowej, systemy sygnalizacji przeciwpożarowych.
Firma D+H oferuje swoim klientom profesjonalną obsługę, obejmującą doradztwo oraz wykonawstwo na etapie projektowym, przygotowanie oraz dostarczenie produktów zgodnie ze specyfikacją, montaż, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz usługę okresowej konserwacji urządzeń.  Na każdym etapie, zarówno projektowym, jak i wykonawczym, firma oferuje profesjonalne doradztwo techniczne. Dzieli się również zwoją wiedzą i doświadczeniem, regularnie organizując szkolenia dla projektantów i instalatorów.
Firma D+H Polska posiada cztery oddziały handlowe i trzy biura sprzedaży: w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Zabrzu i we Wrocławiu.
Rozwiązania D+H Polska są obecne m.in. w: Porcie Lotniczym w Rzeszowie, Sky Tower we Wrocławiu, Galerii Kaskada w Szczecinie, Termach Maltańskich w Poznaniu, Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu, Magnolii Park Wrocław, Centrum Logistycznym w Kopytkowie, Hali Stulecia we Wrocławiu, Muzeum Śląskiem w Katowicach.

D+H Polska (PRESS BOX)