Nadchodzące coraz cieplejsze i bardziej słoneczne dni skłaniają do przeprowadzenia renowacji drewnianych mebli ogrodowych, ogrodzeń, tarasów czy altan. Dla zapewnienia optymalnego efektu, niezbędne jest korzystanie z dobrej jakości, sprawdzonych preparatów do drewna.

Skuteczną ochronę tego typu powierzchni zapewni Jedynka® Impregnat do drewna z woskiem – w trwającej aktualnie promocji dostępny w niższej cenie.

Impregnacja drewna nie wymaga bardzo dużego nakładu czasu i pracy ani specjalistycznych umiejętności, jest natomiast sprawdzonym sposobem na utrzymanie powierzchni w dobrej kondycji. Zapewnia ochronę przed niekorzystnym wpływem warunków zewnętrznych, przyczyniających się do niszczenia struktury drewna oraz pogorszenia wyglądu wykonanych z niego elementów.

Jedynka® Impregnat do drewna z woskiem, dzięki systemowi trzech aktywnych żywic, gwarantuje kompleksowe zabezpieczenie drewna. Żywica polisacharydowa ułatwia wchłanianie impregnatu w strukturę drewna; żywica alkidowa tworzy szczelną powłokę, zapewniającą odporność na warunki zewnętrzne i środowiskowe; olej lniany z kolei penetruje drewno i „odpycha” wilgoć. Dodatkowo, impregnat zabezpiecza powierzchnię przed szkodliwym promieniowaniem UV, a jego powłoka jest odporna na działanie mikroorganizmów i bardzo trwała (do 6 lat). Jedynka® Impregnat do drewna z woskiem pełni nie tylko funkcje ochronne, ale też dekoracyjne – zachowuje naturalny rysunek słojów. Dostępny jest w wersji bezbarwnej i 9 gotowych kolorach. Zaletą produktu jest też bardzo wysoka wydajność – ok. 18 m2/l przy jednokrotnym malowaniu.

Jedynka