Woda i energia to zasoby naturalne, które zdominowały powierzchnię 250 000 m2 centrum targowego Messe we Frankfurcie. Hasła „ekologia” i „innowacje ” zjednoczyły w tym roku ponad 2400 wystawców.

Targi ISH to największe wydarzenie tego typu w Europie, skupiające przedstawicieli branży instalacyjnej, łazienkowej budowlanej i energetycznej. Co 2 lata, przez 5 dni targowych producenci w trzech filarach: wodnym, energetycznym i instalacyjnym prezentują dziesiątki tysięcy najnowszych rozwiązań, produktów i technologii.

Frankfurckie targi są jednocześnie platformą wymiany wiedzy i miejscem nawiązywania międzynarodowych relacji biznesowych z partnerami z ponad 50 krajów. W tym roku organizatorzy przygotowali serię 84 paneli i wykładów, związanych z tematyką w odną, instalacjami grzewczymi, technologią i energią.

W tym roku polskich producentów reprezentuje ponad 90 rodzimych marek. Wśród nich nie zabrakło stoiska Sanitec KOŁO
. Każdego dnia o godzinie 10.30 KOŁO odkrywa dla gości aranżację produktów zgromadzonych w 21-metrowym trucku – Mobilnej Sali Ekspozycyjno – Szkoleniowej. We wnętrzu pojazdu prezentowane są tegoroczne premiery produktowe producenta, w tym: meble z kolekcji TWINS, ULTRA – bezpieczna kabina prysznicowa i nowe meble z serii TAFFIC. Ekspozycja jest jednocześnie galerią fotografii wybranych obiektów publicznych, w których łazienki wyposażono w produkty KOŁO.

Jedną z prezentacji produktowych zorganizowanych przez Sanitec KOŁO na placu targowym Agora jest zautomatyzowany ekspozytor bezkołnierzowych misek Rimfree. Interaktywna wystaw a pokazuje jak opatentowane rozwiązanie wnętrza muszli, całkowicie pozbawione rantu, zostało zaadoptowane do rozmaitych kształtów misek WC z kolekcji KOŁO, KERAMAG i Keramag Design.

Marki grupy Geberit prezentują swoje produkty na 5 stoiskach ISH 2015: Koło, Keramag, Geberit, Geberit Aquaclean oraz na polskiej wystawie Form and Function. To kompleksowa ekspozycja, na której zaprezentowano ponad 100 oszczędzających wodę i energię produktów.

Więcej ciekawostek i fotorelacje z Targów ISH 2015 na fanpage KOŁO ZAWSZE W DOBRYM STYLU:
https://www.facebook.com/KOLOzawszewdobrymstylu?fref=ts


Zdjęcia: Sanitec KOŁO

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )