Święta to czas, kiedy chcemy, aby nasze domy i mieszkania wyglądały szczególnie uroczyście. Wielkie porządki, choinka… Ale równie ważne są te wszystkie drobne dodatki i dekoracje, które budują atmosferę. Bo świąteczny nastrój w domu tworzą pomysłowe detale. Takie jak efektowne dywaniki z motywami skandynawskimi czy oryginalne świąteczne wycieraczki.

Święta w klimacie skandynawskim
Utrzymane w biało-czerwonej kolorystyce, zdobione skandynawskimi wizerunkami reniferów, choinek oraz płatków śniegu, będą bardzo ładnie prezentować się przy choince czy witać naszych gości w przedpokoju.

Dywany produkowane są w Belgii. Posiadają płasko tkane runo z polipropylenu, które  gwarantuje trwałość, odporność na ścieranie oraz zabrudzenia. Dywany posiadają zróżnicowane wzornictwo oraz dostępne są w 2 rozmiarach: 60 x 110 cm oraz 80 x 150 cm. Idealne pod choinkę. Ich cena w sklepach Komfort oraz na www.komfort.pl wynosi odpowiednio: 39 PLN oraz 69 PLN.

Świąteczna atmosfera już od progu
Wycieraczka to niezastąpiona ochrona domu przed kurzem, błotem czy wilgocią. Jej rolę doceniamy zwłaszcza w czasie jesienno-zimowej pluchy. Obecnie, dzięki dostępnemu na rynku wzornictwu, pełni również funkcję ozdoby, a nawet oryginalnego gadżetu, który wita domowników i gości nastrojową świąteczną stylistyką.

Wycieraczki z motywami gwiazdkowymi to dobry sposób na budowanie świątecznej atmosfery już od wejścia. Wigilijni goście na pewno zwrócą na nie uwagę! W Komforcie do wyboru mamy kilka wzorów. Wymiary 40 x 60 cm. Skład: kokos + PCV. Cena promocyjna: 19,95 zł. Produkty dostępne w sieci Komfort i na www.komfort.pl.
 


Dostępność produktów w sklepach stacjonarnych można na bieżąco sprawdzać na www.komfort.pl. Na stronie funkcjonuje również sklep on-line, za pośrednictwem którego można dokonywać zakupów.


Komfort to numer jeden na rynku w dziedzinie aranżacji podłóg. W ofercie znajduje się szeroki wybór podłóg: paneli, podłóg drewnianych, wykładzin dywanowych i elastycznych oraz dywanów. Sieć sprzedaży obejmuje ponad 100 sklepów stacjonarnych oraz sklep on-line na www.komfort.pl. Firma zapewnia również profesjonalne doradztwo oraz szeroki wachlarz specjalistycznych usług dodatkowych. Według najnowszego rankingu  Rzeczpospolitej Komfort jest „Najmocniejszą Polską Marką 2015” w kategorii „Handel”. Więcej informacji www.komfort.pl

KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy KOMFORT (PRESS BOX)