Kontrastujące ze sobą barwy: czarna i cytrynowa, przedzielone pasami bieli różnej szerokości sprawiają, że aranżacja przyciąga uwagę i inspiruje.  Do tego gustowna armatura, podłoga i dekoracyjne akcesoria utrzymane w tej samej kolorystyce.

Taka jest właśnie łazienka w stylu Capri. Przypomina o pięknej włoskiej wyspie położonej w Zatoce Neapolitańskiej zachwycającej śródziemnomorską roślinnością, fascynującymi grotami i oczywiście otaczającym ją Morzem Tyrreńskim o mieniącej się wieloma odcieniami błękitu barwie.

Doskonałą propozycją dla takiej łazienki jest kolekcja eleganckich baterii Capri firmy Ferro. Znajdziemy w niej baterię umywalkową, wannową, natryskową, bidetową oraz umywalkową nablatową. Prosta, zwarta forma, o lekko zaoblonej linii będzie doskonale wyglądać wśród geometrycznych elementów ceramiki łazienkowej. Atrakcyjne, funkcjonalne dodatki utrzymane w tej samej kolorystyce – kubki, mydła, ręczniki czy szklane kule mieniące się żółtą-zieloną barwą dodadzą blasku całej aranżacji. Baterie wyposażone zostały w regulatory ceramiczne i pokryte dekoracyjną chromowaną powłoką.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)