Inspirujące prezentacje, spotkania branżowe w niezobowiązującej, przedświątecznej atmosferze, wyśmienita kuchnia i dobra muzyka. Tak przebiegała 9 edycja Mikołajek KLUDI i Sanitec KOŁO.

Event, który odbył się 4 grudnia w warszawskim klubie Hybrydy był doskonałą okazją do integracji przedstawicieli branży budowlanej i instalacyjno-sanitarnej oraz biznesowego podsumowania roku.

Podczas mikołajkowego bankietu okazję do nawiązania i zacieśnienia relacji mieli przedstawiciele firm wykonawczych, projektantów instalacji, inwestorów i deweloperów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się prezentacje tegorocznych nowości produktowych gospodarzy, KLUDI i Sanitec KOŁO, które stały się inspiracją do ciekawych rozmów w kuluarach.

Gościem specjalnym wydarzenia był ultra maratończyk, Mistrz Polski, Marcin Świerc, który chętnie dzielił się spostrzeżeniami na temat zdrowego stylu życia, technik biegania i treningu w sezonie zimowym. Spotkanie było też okazją do przypomnienia o istocie regularnego wykonywania profilaktycznych badań onkologicznych.

Tego wieczoru goście mogli wziąć udział w loterii z atrakcyjnymi nagrodami a regularni bywalcy zostali zaproszeni do dalszych rozmów w zaciszu prestiżowego VIP roomu.

„Chcemy uhonorować naszych Partnerów – inwestorów, wykonawców i projektantów instalacji sanitarnych. Co roku organizowane są setki spotkań architektów i projektantów wnętrz, tymczasem ciekawe wydarzenia dla przedstawicieli branży instalacyjno-sanitarnej są rzadkością. Dlatego niemalże dekadę temu zainicjowałam cykl corocznych, przedświątecznych spotkań. Zależy nam na wzroście świadomości rynkowej, dzieleniu się informacjami o nowościach technologicznych wysokiej jakości i tworzeniu dobrych relacji między przedstawicielami branży. Takie spotkania owocują wzrostem poziomu nowych inwestycji ” – powiedziała Małgorzata Gerwat, Szef ds. Obsługi Inwestycji KLUDI.

Spotkania organizowane co roku przez KLUDI i Sanitec KOŁO, są jedyną tego formatu imprezą w Polsce. To nie tylko okazja do wspólnych rozmów w miłej, przedświątecznej atmosferze, ale również platforma dla rozwoju relacji partnerskich.

 „Mikołajki KLUDI i Sanitec KOŁO dają możliwość spotkania z przedstawicielami całego procesu inwestycyjnego w Polsce, zacieśnienia relacji, wymiany poglądów i informacji. O tym, jak potrzebne są takie wydarzenia świadczy 9 już edycja Mikołajek, które z roku na rok przyciągają coraz większą grupę znakomitych gości – przedstawicieli firm branży instalacyjno-sanitarnej. Spotkaniom towarzyszy dobra kuchnia i muzyka utalentowanych młodych zespołów. To doskonały i sprawdzony przepis na stworzenie warunków do rozwoju naszego biznesu” – podsumował Adrian Burzyk, Dyrektor ds. Obsługi Inwestycji Sanitec KOŁO.

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )