Już 18 grudnia odbędzie się premiera długo wyczekiwanej, nowej części Gwiezdnych Wojen. Miłośników słynnej serii z pewnością zainteresuje fakt, że w ofercie Komfortu dostępne są oryginalne dywany, wykładziny oraz wycieraczki z motywem Star Wars.

Wycieraczki
Wycieraczka to produkt, który teraz jest szczególnie na czasie. Nie tylko ochroni dom przed zabrudzeniem, powstrzymując „inwazję” błota, ale również wskaże sąsiadom i naszym gościom, że tutaj mieszka prawdziwy Star Wars fan. Dlatego będzie to również oryginalny i praktyczny prezent pod choinkę!

Produkt na licencji, dostępny jedynie w sieci Komfort. Do wyboru kilka wzorów. Wymiary 50 x 70 cm. Wykonany z poliamidu. Gumowy spód i brzegi chroni przed ślizganiem. Cena 89,99 PLN. Sklepy Komfort oraz e-sklep www.komfort.pl

Dywany
Dywan STAR WARS wprowadzi do wnętrza klimat sagi Gwiezdnych Wojen. Doskonały dodatek do pokoju nastolatka czy kącika telewizyjnego.

Wykonany został z wysokiej jakości poliestru, jest łatwy w utrzymaniu czystości, a podgumowany spód powoduje, że dywanik nie przesuwa się. Do wyboru kilka wzorów. Rozmiar 100 x 160 cm. Cena 249 PLN. Sklepy Komfort oraz e-sklep www.komfort.pl


Wykładzina
Ten produkt najbardziej spodoba się najmłodszym fanom Gwiezdnych Wojen. A rodzice docenią sposób w jaki ociepli i wyciszy wnętrze, gwarantując bezpieczną zabawę na podłodze.
Wykonana z poliamidu, nadaje się do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu. Szerokość 4 m. Cena regularna 39,99 PLN/mkw (obecnie produkt jest w promocji: 34,99/mkw PLN). Sklepy Komfort oraz e-sklep www.komfort.pl* Dostępność produktów w sklepach stacjonarnych można na bieżąco sprawdzać na www.komfort.pl. Na stronie funkcjonuje również sklep on-line, za pośrednictwem którego można dokonywać zakupów.

KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy KOMFORT (PRESS BOX)