8 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Marzyciela. To idealny moment na refleksję i odświeżenie swoich marzeń, także o pięknych wnętrzach… mieszkania.

Jesienią warto bowiem zwrócić uwagę nie tylko na to, co kryje się w nas samych, ale również na najbliższe otoczenie. Wśród najnowszych kolekcji Grupy Paradyż każdy znajdzie coś dla siebie, bo – zgodnie z misją firmy – inspirują ją Twoje marzenia.

Luciola / Luci
Pragniesz zachować wspomnienie nostalgicznych poranków spowitych delikatną mgłą nad łąką lub letnich wieczorów przy zachodzie słońca? Za sprawą subtelnej kolorystyki, kolekcja Luciola / Luci od Grupy Paradyż pomoże zatrzymać te chwile na dłużej. Harmonijne wnętrze pozwolą stworzyć płytki w odcieniu ecru, mocca i viola, które dostępne są w zgrabnym formacie 30 x 60 cm. Całość uzupełniają inserta ścienne: eleganckie mozaiki, dekoracje z motywem florystycznym lub korespondujące z barokową stylistyką.

Za sprawą subtelnej kolorystyki, kolekcja Luciola / Luci od Grupy Paradyż pomoże zachować wspomnienie nostalgicznych poranków oraz letnich wieczorów na dłużej. Harmonijne wnętrze pozwolą stworzyć płytki w odcieniu ecru, mocca i viola. Są one dostępne w zgrabnym formacie 30 x 60 cm. Całość uzupełniają inserta ścienne: eleganckie mozaiki, dekoracje z motywem florystycznym lub korespondujące z barokową stylistyką.
 
Luciola / Luci

 • Format podstawowy: płytki ścienne: 30×60 cm, płytki podłogowe: 40×40 cm
 • Elementy kolekcji: dekoracje ścienne – inserta, mozaika, listwy szklane
 • Kolorystyka płytek ściennych: mocca (brązowy),viola (fioletowy), ecru
 • Przeznaczenie: łazienka, kuchnia
 • Do zastosowania: we wnętrzach

Ceny: płytki ścienne – 68,88 zł/brutto/mkw.; płytka podłogowa – 67,65 zł/brutto/mkw.; dekoracje od 34,75 zł/brutto/szt.; mozaika – 39,36 zł/brutto/szt.
Inne cechy: druk cyfrowy

Zobacz więcej na: http://www.paradyz.com/plytki/lazienkowe/luciola

Bellicita / Purio
Marzysz o łazience, którą wyróżnia ponadczasowy charakter? Kolekcja Bellicita / Purio to niezwykła prostota i czystość formy, co gwarantuje szerokie możliwości aranżacyjne. Płytki dostępne są w trzech kolorach: białym, czarnym i czerwonym, w formacie 30 x 60 cm. Bogata oferta dekoracji ściennych oraz struktur pozwala stworzyć wnętrze w dowolnej wersji: nowoczesnej, romantycznej lub stylowej, z elementami glamour.

Kolekcja Bellicita / Purio nada wnętrzu ponadczasowego charakteru. Dzięki niezwykłej prostocie i czystości formy, gwarantuje szerokie możliwości aranżacyjne. Płytki dostępne są w trzech kolorach: białym, czarnym i czerwonym, w formacie 30 x 60 cm. Bogata oferta dekoracji ściennych oraz struktur pozwala stworzyć wnętrze w dowolnej wersji: nowoczesnej, romantycznej lub stylowej, z elementami glamour.   
 
Bellicita / Purio

 • Format podstawowy: płytki ścienne: 30×60 cm, płytki podłogowe: 40×40 cm
 • Elementy kolekcji: dekoracje ścienne – inserta, mozaika, listwy szklane
 • Kolorystyka płytek ściennych: bianco (biały),nero (czarny), rosa (czerwony)
 • Przeznaczenie: łazienka, kuchnia
 • Do zastosowania: we wnętrzach

Ceny: płytki ścienne – od 68,88 zł/brutto/mkw.; płytka podłogowa – 67,65 zł/brutto/mkw.; dekoracje od 24,60 zł/brutto/szt.; mozaika – 32,84 zł/brutto/szt.
Inne cechy: druk cyfrowy

Zobacz więcej na: http://www.paradyz.com/plytki/lazienkowe/bellicita-purio

Briosa / Purio
Kolekcja Briosa / Purio z portfolio Grupy Paradyż pozwoli Ci każdego dnia czuć radość letniego popołudnia! Jej podstawę stanowi biała i amarantowa płytka ścienna w modnym formacie 20 x 60 cm. Dekoracje ścienne z nadrukowanymi cyfrowo wielobarwnymi paskami idealnie sprawdzą się w nowoczesnej, energetycznej łazience, zaś inserta z nadrukowanymi przyprawami – prawie pachnące goździkami, cynamonem i kolendrą – w ciepłej, klimatycznej kuchni. Romantykom spodoba się paleta subtelnych dekoracji kwiatowych.

Podstawę kolekcji Briosa / Purio stanowi biała i amarantowa płytka ścienna w modnym formacie 20 x 60 cm. Dekoracje ścienne z nadrukowanymi cyfrowo wielobarwnymi paskami idealnie sprawdzą się w nowoczesnej, energetycznej łazience, zaś inserta z nadrukowanymi przyprawami – prawie pachnące goździkami, cynamonem i kolendrą – w ciepłej, klimatycznej kuchni. Romantykom spodoba się paleta subtelnych dekoracji kwiatowych.

Briosa / Purio

 • Format podstawowy: płytki ścienne: 20×60 cm, płytki podłogowe: 40×40 cm
 • Elementy kolekcji: dekoracje ścienne – inserta, mozaika, listwy szklane
 • Kolorystyka płytek ściennych: bianco (biały),viola (fioletowy)
 • Przeznaczenie: łazienka, kuchnia
 • Do zastosowania: we wnętrzach

Ceny: płytki ścienne – od 67,65 zł/brutto/mkw.; płytka podłogowa – 67,65 zł/brutto/mkw.; dekoracje od 20,91 zł/brutto/szt.; mozaika – 39,36 zł/brutto/szt.
Inne cechy: druk cyfrowy

Zobacz więcej na: http://www.paradyz.com/plytki/lazienkowe/briosa-purio

Zapraszamy na www.paradyz.com oraz www.myway-paradyz.com .

Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX)