Minimalizm to jeden z wiodących trendów w wyposażeniu wnętrz, który pozwala stworzyć ponadczasową aranżację. Firma Deante przygotowała ceramiczną nowość wpisującą się w ten popularny nurt. Proste powierzchnie złagodzone subtelnymi zaokrągleniami to cechy charakterystyczne toalety Anemon.

Kubistyczne kształty najnowszej miski ustępowej Deante przejawiają się w wyraźnie nakreślonych płaszczyznach. Geometryczna forma będzie się doskonale prezentowała w nowoczesnych, surowych wnętrzach. Z kolei ergonomiczne wymiary pozwalają na wykorzystanie modelu w niewielkich łazienkach, w których liczy się każdy centymetr.

Najnowszy model można zestawić z innymi produktami z oferty Deante – minimalistyczną umywalką oraz bateriami z kolekcji Anemon. Kołnierz zamknięty otworami rozmieszczonymi dookoła muszli zapewnia idealne spłukiwanie miski. Produkt jest wyposażony w wygodną deskę wolnoopadającą. Co więcej, miska została pokryta gładkim szkliwem o śnieżnobiałym wykończeniu. Wysoką jakość produktu potwierdza 10-letnia gwarancja.
 

 
Miska ustępowa Anemon z deską wolnoopadającą
wymiary:
długość: 500 mm
szerokość: 355 mm
wysokość: 380 mm
Cena miski: 649 zł
Cena deski: 279 zł


Deante to polska marka, która z powodzeniem funkcjonuje na rodzimym, jak i zagranicznych rynkach. W 2015 roku firma obchodzi jubileusz 25-lecia powstania. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Firma posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.

Deante www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)