Co powoduje, że nasza kuchnia jest wygodna i komfortowa, a jej styl ponadczasowy, choć zgodny z obecnymi trendami? Proste, eleganckie formy, przemyślany design, funkcjonalne urządzenia oraz przestrzenie, które subtelnie łączą strefę gotowania z salonem.

Kuchnia to idealne centrum dowodzenia dla każdej Pani Domu. Doskonale zorganizowana stanie się miejscem, gdzie zarówno przyrządzimy obiad, przyjmiemy gości oraz odrobimy z dziećmi lekcje.

Aby nic nie popsuło nam dobrej atmosfery, warto zadbać o najlepszy okap, który skutecznie oczyści powietrze z zapachu gotowanych potraw.

Franke Format to nowatorskie rozwiązanie łączące zalety najwyższej jakości okapu wyspowego z nowoczesną estetyką. Charakteryzuje się oszczędną, prostą formą i gładką powierzchną, dzięki czemu może nam także posłużyć jako dodatkowa przestrzeń dekoracyjna.

Poza perfekcyjnym wyglądem Franke Format jest także skutecznym pomocnikiem w oczyszczaniu powietrza. Urządzenie posiada 3 biegi oraz bieg intensywny z funkcją automatycznego przełączenia na bieg zwykły po 10 minutach. Dzięki wydajnemu silnikowi, okap może oczyścić nawet 660 m3 w ciągu 1 godziny. Dodatkowo wyposażony został w wygodne sterowanie Soft Touch oraz oświetlenie halogenowe. Urządzenie wyróżnia także bardzo cicha praca. Na biegu maksymalnym głośność wynosi jedynie 63 dB (A), co jest porównywalne z rozmową dwóch osób.

Franke Format to propozycja dla tych, którzy oprócz doskonałego designu oczekują od okapu także wydajności, cichej pracy i ergonomii. Teraz bez obaw możesz przenieść życie domowe do kuchni, okap Franke z pewnością zadba o Twój komfort i dobrą atmosferę.

Cena: 2 499 zł

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl


Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 10 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa w przeszło 100 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Franke Polska (PRESS BOX)