11 kwietnia br. nastąpiło otwarcie kolejnego sklepu KOMFORT. Salon franczyzowy w Stalowej Woli jest pierwszym lokalem marki w mieście oraz 106. sklepem KOMFORT w Polsce.

Sklep w Stalowej Woli to 23. sklep franczyzowy KOMFORTU. Spółka od kilku lat konsekwentnie rozwija system franczyzowy, w ramach którego udostępnia przedsiębiorcom znaną markę oraz know-how.

Nowootwarty KOMFORT zlokalizowany jest na terenie popularnej w Stalowej Woli Galerii Stal (ul. Handlowa 5). Na powierzchni 270 mkw Klienci znajdą szeroki wybór podłóg: paneli, podłóg drewnianych, wykładzin dywanowych i elastycznych oraz dywanów. KOMFORT oferuje również profesjonalne doradztwo oraz specjalistyczne usługi: montaż paneli, podłóg drewnianych i wykładzin oraz obszywanie i wycinanie dowolnych kształtów z wykładzin.

KOMFORT to sieć sklepów detalicznych wyspecjalizowanych w handlu materiałami na podłogi. Pierwszy sklep powstał w Polsce 1992 roku. Obecnie sieć KOMFORT  liczy 106 sklepów własnych oraz franczyzowych. Siecią zarządza spółka Sklepy KOMFORT S.A.
   
www.sklepy.komfort.pl ; www.zyj-komfortowo.pl

 


Sklepy KOMFORT S.A., to sieć 108 sklepów detalicznych z artykułami wyposażenia wnętrz. Sklepy wyspecjalizowane są w sprzedaży paneli podłogowych, wykładzin, dywanów, podłóg drewnianych oraz drzwi. Klienci cenią markę za jakość obsługi, duży wybór produktów i atrakcyjność cenową. Sieć aktywnie rozwija ofertę usług, związanych z montażem i pielęgnacją pokryć podłogowych.
Od 2008 roku kanał sprzedaży w sklepach stacjonarnych uzupełniany jest przez sprzedaż online za pośrednictwem sklepu internetowego www.komfort.pl

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)