Trzy rodzaje paneli oraz trzy rodzaje wykładzin. Dobrane do potrzeb trzech grup konsumentów. Teraz dostępne w specjalnych cenach, gdyż w Komforcie rozpoczęła się właśnie letnia promocja „3 x TAK”.

Komfort wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którzy na wakacje zaplanowali remont lub odświeżenie mieszkania. Od 18 czerwca wybrane panele i wykładziny dostępne są w nowych, atrakcyjnych cenach. Akcja „3 x tak” obejmuje po trzy produkty z obu kategorii, dopasowane do preferencji trzech różnych grup konsumentów.

„3 x tak” panele
„Tak tani” Dąb Tokio to oferta przeznaczona dla Poszukiwaczy Okazji – panel o strukturze drewna, w klasie AC4, dostępny w wyjątkowo niskiej cenie 19,90 zł/mkw (cena regularna to 37,99 zł/mkw).
„Tak korzystny” Dąb Milano posiada efektowny nowoczesny wzór, grubość 8 mm oraz wysoką klasę ścieralności AC4. Dedykowany jest Klientom Racjonalnym, gdyż oprócz walorów użytkowych i atrakcyjnej ceny: 27,90 zł/mkw (cena regularna to 42,99 zł/mkw) KOMFORT dodaje gratis w postaci podkładu wyciszającego.
„Tak trwały” Dąb Titan to z kolei oferta przeznaczona dla najbardziej Wymagających konsumentów – panel o maksymalnej trwałości (klasa AC5) dostępny wyłącznie w sieci KOMFORT. Cena promocyjna produktu to 39,90 zł/mkw (cena regularna to 54,99 PLN).

„3 x tak” wykładziny”
„Tak tania” wykładzina Spirit Twist dostępna jest w cenie 22,90 zł/mkw (cena regularna to 34,99 zł/mkw). Produkt wykonany jest z praktycznego polipropylenu, wyróżnia się piękną kolorystyką. Dostępny jedynie w sieci Komfort.
„Tak praktyczna” Bohemia to wykładzina pętelkowa, w której część pętelek jest wyższa, a część niższa, co tworzy oryginalną fakturę. Wykonana z poliamidu, gruba (13 mm), miękka i trwała sprawi, że pomieszczenie stanie się bardziej przytulne. Dostępna tylko w sieci Komfort – teraz w specjalnej cenie 27,90 zł/mkw (cena regularna 36,99 zł/mkw).
„Tak miękka” Juliette to wykładzina, którą styliści Komfort szczególnie polecają do sypialni. Jest to wykładzina polipropylenowa typu saxon, o grubości aż 13,5 mm, dzięki czemu jest wyjątkowo miękka i przyjemna w użytkowaniu. Na wakacje Komfort oferuje ją w super cenie 26,90 zł/mkw (cena regularna to 45,99 zł/mkw).

Akcja promocyjna trwa do 20.08.2015 r. lub do wyczerpania zapasów. Oferta dotyczy również zamówień, które zostały złożone za pośrednictwem sklepu internetowego www.komfort.pl.  Cena promocyjnych produktów może być niższa o kolejne 12% w przypadku zamówienia w sieci KOMFORT usługi montażu.W ofercie sklepów sieci Komfort znajduje się szeroki wybór podłóg: paneli, podłóg drewnianych, wykładzin dywanowych i elastycznych oraz dywanów. Sklepy zapewniają również profesjonalne doradztwo oraz specjalistyczne usługi: montaż paneli, podłóg drewnianych i wykładzin oraz obszywanie i wycinanie dowolnych kształtów z wykładzin.

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)