Określenie Rimfree® to połączenie dwóch angielskich słów  „rim”, które oznacza kołnierz, rant, obrzeże oraz „free”, czyli wolny od. Tak powstała nazwa miski WC bez kołnierza. Oryginalne Rimfree® to jednak dużo więcej niż tylko uproszczenie formy ceramiki. To przede wszystkim łatwość utrzymania higieny. Po prostu czysty geniusz!

 
Nr 1 na rynku!

Innowacyjne podejście do projektowania ceramiki pozwoliło Sanitec KOŁO zaproponować pierwsze na rynku, całkowicie bezkołnierzowe rozwiązanie misek WC. Badania dostarczyły odpowiedzi, jakiej miski WC szukają klienci. Nic tak nie działa na wyobraźnię, jak reklamy telewizyjne chemii domowej, które nie pozwalają nam zapomnieć, co może kryć się pod kołnierzem miski w łazience.

W przypadku Rimfree® ten problem skutecznie wyeliminowano. Wnętrze miski WC bardziej przypomina łatwą do utrzymania w czystości umywalkę czy bidet, niż znane nam dotychczas miski WC.

Efekt? Nowy poziom higieny łazienki! Każdy fragment wnętrza ceramiki jest łatwo dostępny, przez co utrzymanie w czystości misek WC bez kołnierza Rimfree® nie sprawia najmniejszego trudu. Co ważne, można wreszcie zapomnieć o używaniu silnych detergentów – wystarczy przetarcie i delikatne środki czyszczące.

Oryginalność i przełomowość rozwiązania Rimfree® podkreśla fakt, że jest ono chronione patentem.
 
Bez kołnierza? Bez obrzeża? Bez rantu? Jak to działa?

Sekret tkwi w szczególnym ukształtowaniu misy WC. Woda spłukująca misę dostaje się do niej ze specjalnie zaprojektowanej dyszy, a następnie jest precyzyjnie rozprowadzana po całym wnętrzu ceramiki.

Produkty Rimfree® spełniają europejską normę produktową EN 997, posiadają certyfikat na znak bezpieczeństwa oraz certyfikat zgodności z Polską Normą. Co istotne, produkty Rimfree® są dostosowane do spłukiwania 4/2 l.

Sanitec KOŁO systematycznie uzupełnia swoją ofertę o produkty Rimfree® – są one już standardem, który wyróżnia firmę na tle konkurencji.  Na rynku funkcjonują różne rozwiązania, w większości tylko częściowo eliminujące problem gromadzenia się zanieczyszczeń w zakamarkach. Oryginalne miski WC Rimfree® bez kołnierza wewnętrznego znajdziemy w produktach KOŁO, KERAMAG i KERAMAG DESIGN, zarówno w nowych seriach, jak też w tych doskonale znanych klientom.
 
Ważne:
–    pierwsza na rynku, oryginalna i opatentowana miska WC bez kołnierza Rimfree®
–    całkowicie bez kołnierza, rantu, obrzeża – nie uznajemy półśrodków! Teraz utrzymanie czystości w toalecie jest dziecinnie proste – bez agresywnych detergentów i przy minimalnym nakładzie pracy
–    ekologiczna: miska WC Rimfree®  jest dostosowana do spłukiwania 4/2 l wody
–    najszersza oferta na rynku, aż 10 modeli misek Rimfree® pod markami KOŁO, KERAMAG i KERAMAG DESIGN

Zobacz na filmie wideo jak technologia Rimfree® działa w praktyce:

https://www.youtube.com/watch?v=NC9nrf39kyc

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )