W odpowiedzi na potrzeby rynku Grupa Paradyż zdecydowała się na otwarcie nowego kanału dystrybucji swoich produktów, a więc uruchomienie sklepu internetowego.

Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy klient w wygodny i bezpieczny sposób będzie mógł dokonywać zakupów wybranych kolekcji płytek ceramicznych. Cały projekt oparty został na innowacyjnych rozwiązaniach, które gwarantują kompleksową obsługę – od zainspirowania, aż po realizację zamówienia.

Wyszukiwarka produktów pozwala na szybkie odnalezienie konkretnych pozycji według określonych kryteriów i wybór najkorzystniejszego rozwiązania aranżacyjnego. Zaawansowany kalkulator płytek jest niezastąpioną pomocą we wstępnym obliczeniu ilości potrzebnych do wykończenia wnętrza materiałów w określonej przez klienta cenie. Kompleksowy dział porad to katalog pytań i eksperckich odpowiedzi m.in. na temat parametrów technologicznych płytek do konkretnego pomieszczenia, ich montażu oraz późniejszego użytkowania. Innowacją jest także usługa projektowania on-line, która pozwala na zdalne zaprojektowanie wybranego pomieszczenia przez wykwalifikowanego projektanta Grupy Paradyż, zgodnie z wytycznymi klienta.

Dzięki zaimplementowaniu tych oraz wielu innych nowoczesnych, a jednocześnie prostych w użytkowaniu narzędzi, serwis wyróżnia się niezwykle intuicyjną obsługą. Ponadto jest on także przejrzystym kompendium wiedzy na temat szerokiej oferty produktowej firmy.

Korzystanie z e-sklepu Grupy Paradyż pozwala na bezpieczny i pewny zakup towaru bezpośrednio od producenta. Po dokonaniu ostatecznego wyboru i wskazaniu jednej z wielu metod płatności, zamówienie zostanie przygotowane do odbioru przez kuriera w ciągu 3 dni. Za dodatkową opłatą istnieje również możliwość wniesienia asortymentu bezpośrednio do domu klienta. Co ważne, zakupione płytki objęte są 5-letnią gwarancją.

Internetowy sklep Grupy Paradyż to nie tylko możliwość prostego i szybkiego zakupu wybranych produktów, ale również źródło praktycznych informacji, które pozwalają przeprowadzić użytkownika serwisu przez pełen proces zakupowy.

Zapraszamy także na www.paradyz.com oraz www.myway-paradyz.com .
.


Grupa Paradyż, w skład której wchodzą spółki Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o., to wiodący polski producent płytek ceramicznych. Od ponad 25 lat tworzy produkty, które zyskują uznanie klientów w prawie 40 krajach świata. Produkty Grupy Paradyż powstają w pięciu zakładach produkcyjnych wyposażonych w nowoczesny i zaawansowany park maszynowy. Inwestycje w innowacyjne technologie, doskonała jakość wyrobów oraz uznane wzornictwo to podstawa dynamicznego rozwoju firmy. Ofertę wyróżnia nowatorski design, dbałość o dopracowanie detali oraz szeroka gama kompletnych kolekcji ścienno-podłogowych i elementów zdobniczych w wielu formatach, co daje szerokie możliwości aranżacji odmiennych w charakterze wnętrz. Obecny potencjał rynkowy Grupy Paradyż to 1700 pracowników oraz trzy marki w portfolio produktowym – marka Kwadro Ceramika skierowana do segmentu ekonomicznego, marka Paradyż oferująca szeroką paletę kolekcji w różnych stylach i formatach oraz marka My Way Paradyż Group – propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują indywidualnych i nowatorskich rozwiązań w zakresie wzornictwa oraz technologii wykonania. Elegancja, styl, radość, klasyka, a także nowoczesny minimalizm – produkty Grupy Paradyż to pewny i najlepszy z możliwych wyborów – to gwarancja pięknego wnętrza. Uznanie klientów potwierdzone tytułem Superbrands Created in Poland 2013/2014 oraz licznymi nagrodami przyznanymi w prestiżowych konkursach – m.in. Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu 2012, tytuł „Ambasador Polskiej Gospodarki 2012”, Złote Godło w kategorii QI Product w konkursie „Najwyższa Jakość Quality International”, nagroda „Filary Polskiej Gospodarki 2013” oraz „Wielka Perła Ceramiki UE 2013 z Diamentami” dowodzą, że Grupę Paradyż można dziś uważać za przewodnika po światowym designie na rodzimym rynku materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz oraz doskonałą wizytówkę polskiego przemysłu na świecie.

Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX)