Spółka Twoje M nie zwalnia tempa prac budowlanych w obrębie Osiedla Słoneczne Tarasy. Kolejne dwa budynki mieszkalne będą wydane klientom już w przeciągu najbliższych kilku miesięcy. Deweloper stawia na dwa typy mieszkań – parterowe z ogrodem oraz dwupoziomowe z tarasem na piętrze, których metraże to kolejno 50 i 74 mkw.

W ramach trzech ostatnich etapów inwestycji Słoneczne Tarasy I powstanie 6 nowoczesnych budynków mieszkalnych. Lokale cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i klienci już dokonują ich zakupu. – Popularność Osiedla Słoneczne Tarasy związana jest przede wszystkim z elastycznością naszej oferty. – stwierdza Magdalena Czuryńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu – Trafiamy w gusta zarówno osób młodszych, jak i starszego pokolenia. Każdy może tu odnaleźć mieszkanie odpowiadające jego potrzebom. Może to być mniejsze mieszkanie z ogródkiem lub większe z tarasem. – dodaje.

Ceny mieszkań parterowych o metrażu 50 mkw. oscylują w granicach 232.000 – 240.000 zł, zaś większe, o powierzchni 74 mkw., to wydatek rzędu od 290.000 do 308.000 zł. Wszystkie mieszkania w cenie nabycia posiadają jedno miejsce parkingowe. Ponadto lokale mieszkalne oferowane na Słonecznych Tarasach można zakupić z dopłatą w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”.

Inwestycja prowadzona przez spółkę Twoje M rozpoczęła sprzedaż lokali mieszkalnych w Plewiskach w kwietniu 2012 roku. Pierwszy etap osiedla liczyć będzie finalnie 122 mieszkania, z których znaczna część jest już nie tylko sprzedana, ale i zamieszkana przez nowych mieszkańców. W związku z dużym zainteresowaniem ofertą dewelopera firma Twoje M ma w planach kolejne przedsięwzięcie noszące nazwę Słoneczne Tarasy II. Informacje na temat kolejnej inwestycji zostaną zaprezentowane podczas najbliższych Targów Mieszkaniowych, które odbędą się na MTP w dniach 6 – 7 września br.

Twoje M