Design dla Konesera to plebiscyt czytelników magazynu Dobre Wnętrze, który wyłania najciekawsze debiuty rynkowe w segmencie wnętrzarskim i budowlanym. W tegorocznej edycji konkursu produkty w jedenastu kategoriach tematycznych poddane zostały również ocenie ekspertów.

Wyborem profesjonalistów, zwycięzcą kategorii „armatura łazienkowa i kuchenna, ceramika sanitarna” została umywalka z szafką KOŁO LIFE!.

4 grudnia, podczas Gali Finałowej konkursu Design dla Konesera, poznaliśmy werdykt plebiscytu czytelników i wybór jury, który wyłonił najlepiej zaprojektowane produkty 2014 roku.

W tegorocznym konkursie uznanie ekspertów i wyróżnienie w kategorii „armatura łazienkowa i kuchenna, ceramika sanitarna” zdobyła umywalka i szafka podumywalkowa z kolekcji KOŁO LIFE!.

Architekt Joanna Lengiewicz z pracowni LENGIEWICZ CHARKIEWICZ ARCHITEKCI przekazując statuetkę dla Sanitec KOŁO przyznała: „Jest dla mnie zaszczytem wręczyć nagrodę polskiej marce, produkowanej w Polsce, która projektuje wyposażenie łazienek o tak doskonałej estetyce”.

Zdaniem Małgorzaty Tomczyk, redaktor naczelnej magazynu Dobre Wnętrze, coraz więcej uwagi poświęcamy jakości i designowi otaczających nas produktów. Na łamach portalu internetowego urządzamy.pl podsumowała: „W ostatnich latach, w polskich domach oraz w naszej mentalności zaszły spektakularne zmiany. Jesteśmy coraz bardziej ciekawi innych propozycji kulturowych, przestaliśmy urządzać się raz na zawsze a także wstydzić dążenia do komfortu życia”.

Konkurs Design dla Konesera to plebiscyt, w którym czytelnicy wybierają najlepsze pod względem wzornictwa produkty, debiutujące na rynku wyposażenia wnętrz. Wybór jury to prestiżowa nagroda przyznawana przez ekspertów za design, który łączy piękno z walorami funkcjonalnymi.

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )