Aranżacje zainspirowane francuskim glamour lub stylem vintage coraz częściej wybierane są dziś przez zwolenników bardziej swobodnego wystroju pomieszczeń. Surowe wnętrza, w których dominują proste, oszczędne w formie bryły współistnieją z eleganckimi aranżacjami pełnymi blasku i wyrafinowanych kształtów. Dotyczy to także armatury i akcesoriów łazienkowych.

Wanna czy umywalka o ładnej opływowej linii,  obok nich delikatnie zgięta wylewka dwuuchwytowej baterii. Towarzyszą jej urocze, filigranowe kurki do ciepłej i zimnej wody doskonale komponujące się z pięknymi akcesoriami, takimi jak okrągły wieszak na ręcznik czy gustowny dozownik na mydło,  prawdziwe bogactwo form i wspaniała ozdoba łazienki.

Pomysł na łazienkowe wnętrze w stylu glamour
Pozłacane meble i dodatki o finezyjnych kształtach wspaniale prezentują się na biało-czarnej podłodze – szachownicy. Do tego dekoracyjna, wisząca lampa, drewniana półka ścienna z eleganckim metalowym wykończeniem, wygodna wanna i armatura, która znakomicie wpisuje się w tę aranżację. Chromowana bateria wannowa Retro New, z przypominającymi aparat telefoniczny z początku XX wieku słuchawką i wężem oraz z tej samej linii bateria dwuuchwytowa umywalkowa. Do tak urządzonego wnętrza dobrano gustowne akcesoria, które subtelnie podkreślają piękno łazienki – ładnie wykończoną szklaną półkę z relingiem z kolekcji Metalia 1 i należące do kolekcji Grace: szklaną mydelniczkę, szklankę i okrągły wieszak na ręcznik. W takiej łazience można przeżyć prawdziwą estetyczną przygodę i doskonale wypocząć. Znajdująca się tu stylowa wanna mocno osadzona na ozdobnych pozłacanych nogach zapewnia relaksacyjną kąpiel. Bateria, z którą tworzy piękną parę to Retro New – idealna kompozycja nawiązująca do plastycznych secesyjnych form. Obok, ładnie wykończona szklana półka z relingiem z kolekcji Metalia 1 i pozłacany łazienkowy barek na kółkach ze szklanymi półkami. Na 3 poziomach postawiono dekoracyjne akcesoria, których nie może zabraknąć w żadnej łazience. Tuż przy wannie obowiązkowy flakon z różami, których zapach doskonale oddziałuje na zmysły podczas aromatycznej kąpieli. W aranżacji króluje biel, odcienie beżu, szarości, czerń i kolor starego złota. Eleganckie wnętrze w stylu glamour nastraja pozytywnie, zezwala na wymarzony relaks, nadaje chwilom uroczysty wymiar.

Baterie i akcesoria łazienkowe marki Ferro użyte w aranżacjach:
Bateria wannowa ze słuchawką i wężem Retro New, Półka szklana z relingiem – 50 cm Grace
Bateria umywalkowa stojąca Retro New, Mydelniczka szklana Grace, Szklanka pojedyncza Grace, Wieszak na ręcznik okrągły Grace

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)