Wieszaki należą do kolekcji akcesoriów łazienkowych. Niewielkie, a gdy powiesimy na nich ręcznik bądź szlafrok, często wręcz niezauważalne dla użytkownika salonu kąpielowego, są jednak bardzo potrzebne w każdej łazience.

Te funkcjonalne przedmioty przybierają niejednokrotnie atrakcyjne i oryginalne kształty. W pomieszczeniach urządzonych w klasycznym stylu ładnie zaprezentują się wieszaki o zaoblonych formach, takie jak na przykład należące do kolekcji Novatorre 1 firmy Ferro. Znajdują się w niej pojedyncze wieszaki z wyraźnie zaokrągloną główką osadzoną na podstawie w formie koła, pięknie wyprofilowany wieszak podwójny, niezwykle praktyczny z filigranowymi uchwytami wieszak poczwórny, a także  dekoracyjny wieszak w formie okręgu, przez który możemy przewiesić ręcznik.  

W kolekcjach: Novatorre 2 i 9 poszczególne elementy mają kształty geometryczne, nieco surowe o mocno zaznaczonych prostokątnych krawędziach. Doskonale prezentują się w łazienkach urządzonych w nowoczesnym stylu.  Pojedynczy, podwójny, bądź interesujący wieszak okrągły otwarty, świetnie komponują się z oryginalnie zaaranżowanym wnętrzem.

Zupełnie inaczej wyglądają akcesoria z linii Novatorre Prysznic. Lekka forma, delikatnie zaoblonych skierowanych ku górze uchwytów ożywia łazienkę. Do takich wieszaków na pewno pasować będą niebanalne dodatki dekoracyjne.

Niezwykle atrakcyjną propozycją szczególnie do wnętrz, w których znajdują się elementy wykonane z naturalnych materiałów są wieszaki bambusowe. Podłużne, pojedyncze lub podwójne o prostej, tradycyjnej formie świetnie zaprezentują się w otoczeniu drewnianych sprzętów, pięknych kamieni i muszli.

Nowoczesne i klasyczne wieszaki łazienkowe niezbędne w każdej łazience spełniają dziś nie tylko funkcje użytkowe, ale także wraz z innymi akcesoriami należącymi do danej kolekcji ozdabiają wnętrza salonów kąpielowych.


Novatorre 9 wieszak podwójny chrom


Novatorre 2 wieszak pojedynczy chrom


Novatorre 2 wieszak na ręcznik pojedynczy chrom


Novatorre 1, wieszak poczwórny chrom


Novatorre 1 wieszak pojedynczy


Akcesoria bambusowe, wieszak na ręcznik podwójny


Novatorre 1, wieszak na ręcznik okrągły chrom


Novatorre 1, wieszak podwójny chrom


Novatorre 2 wieszak podwójny chrom


Novatorre 9 wieszak na ręcznik okragły chrom

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)