Firma WIŚNIOWSKI oraz jej właściciel i założyciel Andrzej Wiśniowski zostali wyróżnieni za innowacyjną wizję rozwoju budownictwa. Nagrodę Kreator Budownictwa 2015 przyznało Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów. Uroczysta gala wręczenia wyróżnień odbyła się 26 listopada w Pałacu Sobańskich w Warszawie.

Tytuł Kreator Budownictwa przyznawany jest firmom oraz przedsiębiorcom odznaczającym się szczególnym zaangażowaniem w rozwój budownictwa. Laureaci nagradzani są nie tylko za swoją aktywną postawę i efektywny sposób kierowania przedsiębiorstwem, ale także za jakość produktów, innowacyjne technologie oraz nowatorskie rozwiązania.
– Tytułem Kreator Budownictwa Roku pragniemy promować dobre praktyki, etyczne zachowania, ale także inspirować i motywować do dalszych działań – wyjaśniają organizatorzy projektu. W tym roku wyróżnienia przyznano już po raz piąty, a patronat nad wydarzeniem objęła Polska Izba Inżynierów Budownictwa. Wśród 25 nagrodzonych przedsiębiorstw znalazła się firma WIŚNIOWSKI. Tytuł Kreator Budownictwa powędrował także do jej właściciela i założyciela Andrzeja Wiśniowskiego.

– Od ponad 25 lat kreujemy trendy w architekturze, pokazujemy ścieżkę, jaką podążać może polskie budownictwo, by stać się przykładem dla wielu. Nie boimy się nowatorskich rozwiązań, odważnie eksperymentujemy i słuchamy głosu naszych klientów. Jak widać, te starania przynoszą wymierne efekty. Naszym znakiem rozpoznawczym stały się jakość, design i innowacja. To wyróżnienie jest potwierdzeniem tytułu lidera branży i zarazem zobowiązaniem do dalszego rozwoju. Dziękujemy – mówił Marcin Szostek, menedżer firmy WIŚNIOWSKI, reprezentujący firmę WIŚNIOWSKI.

WIŚNIOWSKI (PRESS BOX)
www.wisniowski.pl