Tego nie można przegapić. Nie można, ale być może ciągle są jeszcze tacy, którzy… tylko się trochę zagapili. Nie szkodzi! Kto jeszcze nie skorzystał z tej wyjątkowej promocji, masz szansę zrobić to do końca czerwca. A słowo „wyjątkowa” powinno zostać tu użyte nawet kilka razy. Wyjątkowa jest bowiem sama promocja i wyjątkowy jest produkt, który teraz można zakupić na wyjątkowych warunkach.

Przypomnijmy: kolekcja Wiśniowski Home Inclusive, nagrodzona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego tytułem „Dobry Wzór Roku 2014”, jest ciągle dostępna w specjalnej ofercie! Jeden wspólny design bramy UniTherm, drzwi CREO i ogrodzenia MODERN, nada nowoczesny charakter każdej posesji i sprawi, że architektura domu i otoczenia stanie się estetyczna i spójna.

Kolekcja Wiśniowski Home Inclusive, to pierwsze na polskim rynku rozwiązanie, które łączy jednym designem produkty o tak wysokiej jakości. Dzięki temu jest wiele argumentów, które zachęcają do jej zakupu zarówno Klientów, którzy cenią wysoką jakość i bezpieczeństwo, jak również tych, dla których najważniejsza w wyborze jest estetyka i nowoczesny wygląd.

http://www.wisniowski.pl/promocja/

WIŚNIOWSKI (PRESS BOX )