Remontujesz mieszkanie, a w planowanych aranżacjach pragniesz jak najpełniej wyrazić siebie? Zastanawiasz się, jakich dodatków użyć by odzwierciedlić swoją osobowość lub pasję?

Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest spersonalizowana szklana dekoracja Grupy Paradyż, która może zostać wykonana dokładnie według Twoich wskazówek.

Twój dom – Twoja aranżacja
Podobnie jak w Twojej codziennej stylizacji, tak i we wnętrzu własnego domu, to właśnie dodatki odgrywają kluczową rolę. Jeden akcent wystarczy, by odmienić pokój czy łazienkę i nadać mu niepowtarzalnego charakteru. Niezależnie od tego, czy właśnie planujesz remont czy chcesz przearanżować gotowe już pomieszczenie, daj się ponieść swojej wyobraźni! Usługa cięcia i zdobienia szkła na indywidualne zamówienie, którą oferuje Grupa Paradyż, gwarantuje wiele ciekawych możliwości.

Od inspiracji do realizacji
Dekoracje Grupy Paradyż realizowane metodą druku cyfrowego, idealnie wkomponują się w Twoje mieszkanie. Dzięki opcji spersonalizowanego zamówienia, możesz tworzyć wyjątkowe ozdoby, dopasowane do konkretnego wnętrza i własnych upodobań. Pokaż swoją osobowość poprzez przygotowane w szkle obrazy, zalaminowane zdjęcia z ważnych momentów w Twoim życiu, nadruk motywującego Cię hasła czy fantazyjne wzory. Szkło dostępne jest w szerokiej gamie kolorystycznej z opcją efektownego fazowania krawędzi. W ofercie firmy znajdują się także gotowe dekoracje szklane w formatach m.in. 20 x 60 i 25 x 75 cm oraz możliwość wykonania produktów pod konkretny kształt i wymiar, nawet do 1,5 x 2,4 m. Co więcej, Grupa Paradyż realizuje także niestandardowe projekty, takie jak elementy szklane do mebli, zabudowy schodów, kabin prysznicowych czy blaty.

Jeśli szukasz ciekawych inspiracji, wejdź na stronę www.paradyz.com .Szklane dekoracje Grupy Paradyż – opis usługi

Druk cyfrowy na szkle Grupy Paradyż to nowoczesna metoda nanoszenia pigmentów w postaci nanocząsteczek. Oznacza to, iż mikrocząsteczki tuszu są o wiele drobniejsze niż zwykłych tuszy drukarskich, czy ceramicznych. Dzięki temu rozdzielczość uzyskanego obrazu jest bardzo wysoka (720×1440 lub 1080×1080), a kolory niesamowicie intensywne!

Tak przygotowane dekoracje szklane przeznaczone są do wykorzystania wewnątrz budynków jako okładzina ścienna. Szklane elementy mogą być użyte w aranżacji z innymi produktami ceramicznymi i szklanymi lub jako samodzielne elementy.

Aby ułatwić wykończenie wnętrz i pomóc w nadaniu im niepowtarzalnego charakteru, Grupa Paradyż oferuje także:
– obróbkę szkła i płytek do wybranego kształtu i wymiaru
– cięcie pod kątem 45 stopni w celu uzyskania pożądanego wykończenia narożników
– wykonanie dowolnego inserta i mozaiki na indywidualne zamówienie
– elementy szklane do mebli z indywidualnym nadrukiem
– inne niestandardowe zamówienia

Do wyboru są różne rodzaje szkła.

Ceny usługi są wyliczane w m2 / netto gotowego wyrobu (usługi te zawierają w sobie operację rozkroju szkła a następnie drukowania cyfrowego):

 • usługa drukowania cyfrowego na szkle STD gr. 6mm – 325,20 zł
 • usługa drukowania cyfrowego na szkle STD gr. 8mm – 325,20 zł
 • usługa drukowania cyfrowego na szkle STD gr. 10mm – 339,02 zł
 • usługa drukowania cyfrowego na szkle OPTIWHITE gr. 8mm – 365,85zł
 • usługa drukowania cyfrowego na szkle OPTIWHITE gr. 10mm – 378,05 zł
 • usługa drukowania cyfrowego na szkle OPTIWHITE gr. 12mm – 414,63 zł
 • usługa drukowania cyfrowego na szkle STD i laminowania gr. 8mm – 406,50 zł
 • usługa drukowania cyfrowego na szkle STD i laminowania gr. 10mm – 406,50 zł
 • usługa drukowania cyfrowego na szkle STD i laminowania gr. 12mm – 406,50 zł

Nagrody dla dekoracji szklanych Grupy Paradyż:

 • Perła Ceramiki UE 2013
 • Jakość Roku 2012 w kat. produkt
 • TopBuilder 2014

Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX)