Co tak naprawdę oznaczają dla konsumenta nagrody i wyróżnienia, przyznane w międzynarodowych i polskich konkursach produktom z segmentu armatury czy AGD? Pewność, że dokonuje dobrego wyboru.

Franke Hydros, zaproszony do udziału w prestiżowym konkursie Złote Ville 2015, został właśnie zwycięzcą w kategorii zlewozmywaki. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych produktów z branży wnętrzarskiej, dlatego nagroda ta stanowi potwierdzenie wysokiej pozycji marki w tym segmencie. Eksperci magazynu wnętrzarskiego „Villa” docenili produkt zarówno za jakość, funkcjonalność jak i oryginalny design oraz zastosowane w nim nowoczesne rozwiązania.

Zlewozmywak Hydros to esencja innowacji zamknięta w eleganckiej formie, gdzie każdy element został wykończony z największą precyzją. Wykonany jest ze stali szlachetnej, czyli wyjątkowo trwałego i uniwersalnego materiału, odpornego na wysokie temperatury, powstawanie plam oraz bardzo higienicznego. Hydros posiada System Clean Sink- opatentowany przez Franke zintegrowany odpływ wytłoczony razem ze zlewozmywakiem. Pozwala to uzyskać idealną, jednolitą powierzchnię, bez szczelin, dzięki czemu brud i bakterie nie odkładają się w spoinach. Do innowacji należą także ukryty odpływ oraz przełącznik korka automatycznego Easy Click, który zapewnia higieniczne i bardzo wygodne zamykanie oraz otwieranie odpływu za pomocą przycisku.

Wręczenie nagród laureatom konkursu Złote Ville 2015 odbyło się podczas uroczystej gali 11 lutego 2015, która zgromadziła liczne grono osób ze świata biznesu, laureatów zarówno tegorocznej edycji jak i poprzednich oraz ludzi ze świata nauki, kultury i mediów.

  • Cena zlewozmywaka Hydros 654: 1 699 zł
  • Cena zlewozmywaka Hydros 614: 1 399 zł

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl


Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 10 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa w przeszło 100 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Franke Polska (PRESS BOX)