Wystarczy parę kliknięć, aby tablet lub smartfon przemienił się w narzędzie do projektowania wnętrz. Firma Deante przygotowała dla swoich klientów rozwiązanie, pozwalające obejrzeć trójwymiarowe produkty na tle własnego mieszkania.

Firma Deante, od 25 lat działająca w branży wyposażenia łazienek i kuchni, wprowadziła udogodnienie dla klientów ostatecznych. Dzięki zastosowaniu rozszerzonej rzeczywistości można sprawdzić, jeszcze przed zakupem, jak produkty marki prezentują się w konkretnym pomieszczeniu. Wystarczy zainstalować bezpłatną aplikację na smartfonie lub tablecie (Android, iOS), współdziałającą z cyfrowymi treściami, umieszczonymi w katalogu Wyposażenie Łazienki.

Aby skorzystać z tego rozwiązania, należy wybrać produkt Deante w aplikacji Intiaro i naprowadzić kamerę na znacznik w odległości jednego metra. Znacznik stanowi cała 158 strona najnowszego katalogu Deante. Można go także pobrać ze strony internetowej http://deante.pl/ar i wydrukować. Aplikacja zastosowana przez markę to udogodnienie dla osób, które mają trudności z wyobrażeniem sobie, jak dany element będzie wyglądał w konkretnym pomieszczeniu. Dodatkowo, pomaga zaoszczędzić czas spędzany między sklepowymi półkami.

Dokładne informacje na temat rozszerzonej rzeczywistości Deante można znaleźć na stronie http://deante.pl/ar .Deante to polska marka, która z powodzeniem funkcjonuje na rodzimym, jak i zagranicznych rynkach. W 2015 roku firma obchodzi jubileusz 25-lecia powstania. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Firma posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.


Deante www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)