Okno PRISMATIC marki OKNOPLAST to nowoczesne rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje produktu wysokiej jakości, energooszczędnego i estetycznego. Model PRISMATIC oprócz wysokich parametrów okna, które zapewniają mu doskonałe właściwości termiczne, zostało zaprojektowane w taki sposób, aby wpuszczać do wnętrza Twojego domu, biura lub jakiejkolwiek innej przestrzeni więcej światła. Obniżony o 10 mm profil skrzydła pozwala wykorzystać większe przeszklenia, co sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa.

Ciepły i jasny salon, biuro lub kuchnia – lubimy, kiedy wnętrza, w których często przebywamy, „łapią” dużo słońca. W tej kwestii wiele zależy od odpowiednich okien. Okno PRISMATIC to produkt oferujący perspektywę wielu korzyści – zwiększa ilość światła wpadającego do pomieszczeń, a przy tym posiada zaawansowane parametry termoizolacyjne i proekologiczne.

Obniżony o 10 mm autorski profil pozwolił obniżyć ilość wykorzystanej w produkcji okna mieszanki PCV. Większe przeszklenia nie tylko zapewniają wysokie właściwości termiczne, ale też przyczyniają się do zmniejszenia emisji CO2 do atmosfery. Niski współczynnik Uw (0,78) zapobiega utracie ciepła. Lekki, nowoczesny design i szeroki wybór oklein sprawią, że okno PRISMATIC nada przestrzeni zupełnie nowy charakter.

„PRISMATIC to produkt dla osób, które szukają kompleksowego rozwiązania, oferującego wiele korzyści równocześnie. Połączenie autorskiego, modernistycznego profilu i dużego przeszklenia nie tylko świetnie wygląda, ale spełnia też kilka funkcji – przede wszystkim okno „zbiera” promienie słoneczne, przez co wnętrze staje się wyraźnie jaśniejsze, bardziej komfortowe i cieplejsze. Jednocześnie dzięki niskiej utracie ciepła nasz produkt jest ekonomiczny i pozwala zwiększyć oszczędności domostwa”. – mówi Mike Żyrek, Dyrektor Działu Badań i Rozwoju w OKNOPLAST.

Izolacja termiczna to nie wszystko – PRISMATIC wyróżnia się też wysokim wskaźnikiem izolacyjności akustycznej właściwej – do 33 dB. Oryginalny, wewnętrzny układ komór w profilu i wzmocnienia sprawiają, że okno jest stabilne, trwałe i bezpieczne. Firmie zależało nam też oczywiśna jak najlepszym efekcie estetycznym, stąd proste, dopasowane kształtem do profilu listwy przyszybowe. Wybór odpowiedniej okleiny pozwoli klientom dopasować okno do stylu ich mieszkań – surowa betonowa rama czy drewniane obramowanie? To już zależy od naszych upodobań.

PRISMATIC to produkt o innowacyjnym, autorskim, pięciokomorowym profilu klasy A o głębokości zabudowy 76 mm (rama), 80 mm (skrzydło). Poza wspomnianymi wysokimi parametrami termicznymi i mechanicznymi okno wyposażone jest również w dwa zaczepy antywłamaniowe i mikrowentylację .

OKNOPLASTpress box