Intero to odpowiedź na najnowsze trendy w designie, które opierają się na surowych, wytrzymałych materiałach, tworzących masywne, jednolite tło. Subtelna kolorystyka i uniwersalne wymiary tej kolekcji stanowią idealną oprawę dla energetycznych aranżacji.


Skrojone na miarę

Dzięki stonowanej kolorystyce i ascetycznemu wzornictwu, kolekcja Intero z powodzeniem odnajdzie się w różnorodnych stylistykach. Dyskretna oprawa dla łazienki w stylu ZEN, podkreślenie minimalistycznego stylu kuchni, a może odpowiednia oprawa dla eleganckiego wystroju salonu? Płytki z kolekcji Intero to niezastąpiona baza dla wyrazistych, ekstrawaganckich aranżacji. Ich dyskretna uroda sprawia, że świetnie łączą się w pary z kontrastującymi materiałami, przez co doskonale uwypuklą urodę różnorodnych dodatków i pozwolą im grać pierwsze skrzypce we wnętrzu. Matowa powierzchnia kolekcji to jej dodatkowy atut, który w połączeniu z dużym formatem płytek tworzy jednolitą nawierzchnię stanowiącą idealne tło dla pozostałych elementów aranżacyjnych.

 
Dla profesjonalistów

Płytki Intero stworzone zostały z myślą o zastosowaniu ich w przestrzeni publicznej. Jako wielkoformatowy gres nieszkliwiony stanowią odpowiednią propozycję dla projektantów i inwestorów, którym zależy na trwałych materiałach i uzyskaniu charakteru ponadczasowej klasyki.

 

Rada Eksperta:

Kolekcja Intero proponuje alternatywę kolorystyczną i wymiarową. Płytki dostępne są w czterech uniwersalnych kolorach: białym, srebrnym, grafitowym i czarnym. Dodatkową zaletą są cztery rozmiary płytek podłogowych i dwa rozmiary płytek stopnicowych, co umożliwia dopasowanie ich do wymagań wnętrza, a także otwiera liczne możliwości aranżacyjne.

 

  • Format podstawowy w cm: płytka podłogowa 29,8×59,8; 44,8×89,8;59,8×59,8; 59,8×119,8
  • Elementy kolekcji w cm: płytki podłogowe (30×60), dekoracje podłogowe (7,2×59,8)
  • Kolorystyka: biały, srebrny, grafitowy, czarny
  • Powierzchnia: matowa
  • Przeznaczenie: łazienka, kuchnia, salon, taras, balkon, elewacja, schody oraz hol
  • Cena brutto: płytka podłogowa 83,64 – 110,70 zł/m2, dekoracje podłogowe 14,15 zł/szt.

 Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX