Przedpokój jest wizytówką domu. Jesienne słoty i zimowe pluchy to dla niego szczególne wyzwanie, dlatego warto uważniej mu się przyjrzeć. Zwłaszcza, że w ofercie Sklepów Komfort znajdziemy praktyczne, odporne na wodę panele winylowe oraz bogaty wybór wycieraczek – również z oryginalnymi motywami świątecznymi!

PANELE WINYLOWE
Idealnym rozwiązaniem do przedpokojów są podłogi winylowe w formie paneli – w skrócie zwane LVT, a w języku potocznym panelami elastycznymi.  Są nie tylko wytrzymałe, bardzo trwałe i proste w konserwacji, ale przede wszystkim wodoodporne.
„Zastosowanie takiej podłogi gwarantuje spokojne funkcjonowanie w przedpokoju w okresie jesienno-zimowym bez obawy, że z podłogą coś się stanie. Można ją dodatkowo ułożyć w łazience czy kuchni, tworząc jedną powierzchnię. Wzornictwo oferowane w tym segmencie pokryć podłogowych jest bardzo szerokie, a odwzorowywanie wzorów drewna czy kamienia wręcz idealne”. – mówi Bartosz Ludwicki, Menadżer Branży Wykładzin Elastycznych Sklepy Komfort S.A.

  • Panele winylowe Moduleo Select Classic Oak (Sklepy Komfort)

Odwzorowany z zachowaniem wszystkich szczegółów wzór dębu w kolorze białym, można zastosować zarówno w klasycznym jak i w nowoczesnym wnętrzu. Podłoga wykonana z tych paneli winylowych jest bardzo trwała i jednocześnie praktyczna.  Wymiary 16,3 x 98,8 cm. Cena w sieci Komfort 75,99 zł/mkw.

  • Panele winylowe Moduleo Select Olympia (Sklepy Komfort)

Ponadczasowy wzór kamienia w stonowanych odcieniach szarości doskonale wpasuje się w każde pomieszczenie nadając mu unikatowy wygląd. Pojedynczy panel ma rozmiar 49,3 x 49,3 cm. Cena w sieci Komfort 75,99 zł/mkw.

WYCIERACZKI – PRAKTYCZNE I DEKORACYJNE
Niezbędnym uzupełnieniem przedpokoju jest wycieraczka. W ofercie Sklepów Komfort znajduje się szeroki wybór wzorów i materiałów: od praktycznych gumowych ociekaczy do butów po urocze wycieraczki z motywami gwiazdkowymi!

  • Ociekacz do butów

Ociekacz do butów spowoduje, że podłoga będzie sucha i nie będzie wymagała tak częstego sprzątania. Jest łatwy do mycia i suszenia. Wykonany z polipropylenu. Wymiary  38,5 x 75,5 cm. Cena w sieci Komfort 19,99 zł.

  • Wycieraczka RUBBER-SCRUB

Wycieraczka z gumowymi wkładami czyszczącymi i szczotkami osadzonymi w profilach aluminiowych. Wkłady osuszające odporne są na ścieranie, wygniatanie, dobrze absorbują wilgoć. Wymiary 50 x 70 cm (inne rozmiary dostępne na zamówienie). Cena w sieci Komfort 299 zł.

  • Wycieraczki świąteczne Rudolf/Przyjaciele Rudolfa

Wycieraczki kokosowe z motywem gwiazdkowym będą oryginalną ozdobą, która z pewnością wywoła uśmiech na twarzach świątecznych gości. Dostępne w kilku wzorach. Wymiary 40 x 60 cm. Cena w sieci Komfort 19,95 zł.


W ofercie Sklepów Komfort znajduje się szeroki wybór wykładzin i dywanów w pełnej gamie kolorystycznej oraz wzorniczej. Sklepy zapewniają również profesjonalne doradztwo oraz specjalistyczne usługi: montaż paneli, podłóg drewnianych i wykładzin oraz obszywanie i wycinanie dowolnych kształtów z wykładzin. Pełna lista Sklepów znajduje się na www.komfort.pl , gdzie można również dokonywać zakupów on-line.

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)