Zlewozmywak to sprzęt, który dyktuje charakter kuchennego wnętrza. Komory podblatowe Corda nadają ton całej aranżacji, stanowiąc wyjątkową propozycję dla miłośników minimalistycznych kształtów i eleganckiego wykończenia. Nowość od marki Deante zachwyca wyrafinowaną prostotą i zapewnia wygodę eksploatacji.

Zlewozmywaki Corda przyciągają uwagę prostymi liniami, zamkniętymi w granitowej bryle. Najnowsze produkty od Deante montuje się podblatowo, co zapewnia estetyczny wygląd kuchennej zabudowy, stapiającej się z komorami w harmonijną całość. Szlachetny design serii podkreśli blat wykonany z kamienia naturalnego lub konglomeratu, którego widoczny rant zwieńczy minimalistyczną formę komory. Sposób instalacji zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale też komfort prac kuchennych, m.in. bezkolizyjne ścieranie okruchów, czy rozlanych płynów.

Zlewozmywaki od Deante można dowolnie konfigurować, wykorzystując jedną lub dwie komory – dużą w duecie z mniejszą, przydatną m.in. do opłukiwania warzyw i owoców, a w większych pomieszczeniach także dwóch dużych. Produkty są dostępne w trzech modnych kolorach: alabaster, szary metalik i grafit metalik. Wszystkie modele posiadają właściwości antyseptyczne, chroniące przed rozwojem drobnoustrojów na powierzchni zlewozmywaka. Komory Corda zostały wyprodukowane w Polsce z mieszanki, zawierającej idealne proporcje gresogranitu i żywicy, dzięki czemu charakteryzują się trwałością, odpornością na zarysowania, zadrapania, wysoką temperaturę i szok termiczny. Produkty są wyposażone w osprzęt odpływowo-przelewowy, ich wysoką jakość potwierdza 10-letnia gwarancja.

  komora podblatowa Corda
długość: 460 mm
szerokość: 550 mm
głębokość: 190 mm
sugerowana cena brutto: 1079 zł
 

 komora podblatowa Corda
Długość: 460 mm
Szerokość: 380 mm
Głębokość: 190 mm
sugerowana cena brutto: 929 zł

Deante www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)

 

 

dodaj firmę do katalogu stron budowlanych