Kolejna lokalizacja w portfolio marki specjalizującej się w sprzedaży męskiej odzieży eleganckiej i smart casual. 

W najbliższą sobotę 5 marca w bielskim Gemini Park zainauguruje działalność najnowszy punkt sprzedaży sieci LANĈERTO. Salon o powierzchni ponad 106 metrów kwadratowych został zlokalizowany na parterze. Klienci w ofercie sklepu znajdą nie tylko najnowszą kolekcję sezonową wiosna-lato, w której znajdą się m.in.: marynarki w lekkiej konstrukcji na półpodszewce ale także linię Business Mix z możliwością indywidualnej konfiguracji marynarek i spodni pod kątem kroju, rozmiaru oraz koloru, a także kolekcję SMART by LANĈERTO oferującą odzież smart casual w bardzo dobrej relacji jakości do ceny. Specjalnie z okazji nowego otwarcia LANĈERTO przygotowało dla wszystkich klientów odwiedzających salon w dniach 5-6.03 wyjątkową promocję: przy zakupie za min. 600 zł klient otrzyma wybraną koszulę gratis.

Salon LANĈERTO w Gemini Park Bielsko-Biała jest 38 punktem własnym w portfolio marki. Tylko w tym roku LANĈERTO planuje uruchomić lub otworzyć ponownie do 10 kolejnych lokalizacji. Metamorfozę przejdą też starsze salony, firma będzie konsekwentnie ujednolicać wizualny koncept, w którym dominują eleganckie materiały tj. naturalne drewno, skóra oraz metalowe meble, a także wystrój w grantowej i pomarańczowej kolorystyce.


LANĈERTO to marka mody męskiej specjalizująca się w klasycznej odzieży formalnej i smart casual. Kolekcje marki powstają z myślą o mężczyznach ceniących wygodę i elegancję. Ekskluzywnie wyselekcjonowane tkaniny, perfekcyjny krój oraz staranność wykończenia to pewność nienagannego wizerunku w każdej sytuacji.

LANĈERTO dysponuje ogólnopolską siecią salonów sprzedaży zlokalizowanych w największych miastach Polski,  w których profesjonalni i wykwalifikowani Doradcy Klienta dobiorą ubranie pod kątem okazji, potrzeb i cech fizycznych Klienta. Asortyment marki to klasyczne garnitury, smokingi, marynarki, koszule, swetry, płaszcze, kurtki, spodnie garniturowe i chino oraz skórzane buty wizytowe o ponadczasowym wzornictwie, a także szeroki wybór dodatków takich jak: krawaty, poszetki, szale, spinki do mankietów, szelki i skórzane paski. 

LANĈERTO