Firma WIŚNIOWSKI wychodzi naprzeciw oczekiwaniom bardzo wymagającego rynku przemysłowego, wprowadzając do oferty wielkogabarytową bramę przemysłową MakroTherm XXL.

– To rozwiązanie zapewnia funkcjonalność i niezawodność zachowane w wielkowymiarowej konstrukcji. Bramy tego typu znajdują zastosowanie m.in. jako zamknięcie hangarów w lotnictwie ultralekkim, gdzie przechowywane są samoloty ultralekkie, motolotnie, śmigłowce, wiatrakowce itp. – wyjaśnia Maciej Perz, menedżer produktu bramy garażowe przemysłowe firmy WIŚNIOWSKI.

MakroTherm XXL jest kolejnym, innowacyjnym produktem łączącym sprawdzoną budowę bramy segmentowej z nowoczesnym płaszczem wykonywanym z paneli o grubości 60 mm. Jego konstrukcja pozwala na wykonanie bram o maksymalnych wymiarach aż 10.000 x 5.000 [mm] (szer. x wys.). MakroTherm XXL wyposażony jest w niezawodny napęd elektryczny SE 25.24 FU wraz z falownikiem gwarantującym płynną pracę bramy (łagodny start i zatrzymanie), zasilany napięciem 230 V lub 340 V.

Brama standardowo wyposażona jest w kurtynę świetlną zapewniającą maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Gęsto upleciona sieć fotokomórek zabezpiecza światło bramy przed niekontrolowanym zamknięciem, gdy w świetle znajdzie się przeszkoda.

To gigant w swojej klasie stworzony w oparciu o unikalne rozwiązania techniczne. Gwarancja obejmuje wykonanie 25.000 cykli. W ofercie dostępne są dwa typy prowadzenia (standardowe oraz wysokie), które pozwalają na zamontowanie bramy w większości obiektach tego typu.


fot.: Maciej Perz -Menedzer produktu Bramy Przemyslowe

WIŚNIOWSKI (PRESS BOX)