Biała łazienka, choć modna, stanowi aranżacyjne wyzwanie. Warto jednak je podjąć, ponieważ biel potrafi zdziałać cuda. Małą łazienkę optycznie powiększy, a dla dużej jest idealnym tłem do tego, by wypełnić ją kolorowymi dodatkami. Marka KOŁO przygotowała kilka propozycji, które zainspirują do zmiany wystroju łazienki.

Słoneczna łazienka
Łazienka w kolorze żółtym może być urządzona w bardzo nowoczesnym stylu. By uzyskać taki efekt warto żółty połączyć z kolorem białym. W prezentowanej aranżacji, kolor żółty w postaci blatu idealnie współgra z umywalką oraz pojemną szafką z serii KOŁO Traffic. Aranżacja swój nowoczesny design zawdzięcza żółtej ścianie, na której świetnie komponuje się miska wisząca Rimfree® z serii KOŁO Traffic oraz przycisk spłukujący Eclipse2 – wszystko w kolorze białym. Doskonałym akcentem powiększającym optycznie łazienkę jest lustro z ciekawym oświetleniem z serii KOŁO Traffic. Biel połączona z żywym żółtym stworzyła odważna i pełną energii kompozycję.Śliwka w łazience

Fioletowy to idealny kolor dla wszystkich lubiących mocne kontrasty w łazience. Jego połączenie z bielą tworzy elegancką i finezyjną kompozycję. Biała szafka wraz z podwójną umywalką z serii KOŁO iCon idealnie współgra z fioletową ścianą. Całość doskonale dopełnia wysoka szafka wisząca oraz lustro z ciekawym oświetleniem również z serii KOŁO iCon. Obie szafki są bardzo pojemne i pomieszczą kosmetyki oraz przybory higieniczne. Taka kompozycja sprawdzi się podczas urządzania łazienki dla pary. Meble łazienkowe z serii KOŁO iCon można łączyć w dowolne konfiguracje, co pozwoli nam na ciekawe zagospodarowanie kolorowej ściany.

Lazurowe wybrzeże w łazience
Świeżość i delikatność aranżacji uzyskano dzięki połączeniu bieli i koloru morskiego. Łazienka utrzymana w takich kolorach będzie przypominać nam o wakacyjnym relaksie. Dzięki asymetrycznej wannie z serii KOŁO NEO PLUS odniesiemy wrażenie, że codzienna kąpiel odbywa się nad piękną zatoką. Dla lubiących szybki i energetyzujący prysznic proponujemy półokrągłą kabinę KOŁO GEO 6 wraz z brodzikiem. Umywalka z serii KOŁO RENOVA NR. 1 dzięki szerszym bokom pomieści dodatki w kolorze morskim. Dzięki centralnemu usytuowaniu, umywalka może stać się głównym punktem łazienki.


Od ponad 50 lat KOŁO jest wiodącym na rynku producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. Firma jest częścią Grupy Geberit – europejskiego lidera technologii sanitarnych. Oferta obejmuje najwyższej jakości wyroby marki KOŁO, Keramag i Keramag Design, takie jak: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

KOŁO
Więcej informacji z firmy KOŁO ( press box )