Bateria nawannowa 4-otworowa Oxalia to najnowsze rozwiązanie armatury do wanien marki Excellent. Bateria jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie subtelny i miękki design połączony z wysoką funkcjonalnością produktu.

Płaska wylewka pozwala na uzyskanie strumienia wody o przepływie 20 l/min, dzięki czemu wanna o pojemności 150 l napełniona zostaje już w 7,5 minuty. Wylewka posiada perlator Neoperl typu Cascade posiadający wystające gumki ułatwiające jego czyszczenie.

Dużą zaleta Oxalii jest jej niezawodność i prostota działania. Poza pokrętłem, które reguluje temperaturę wody (ruchy prawo-lewo) i ciśnienie wody (ruchy gora-dół) przy wylewce znajduje się pokrętło pozwalające na wybór odbiornika wody (wylewka w lewo – słuchawka prysznicowa w prawo). Oba pokrętławyposażone są w ceramiczne głowice. Dodatkowo, dla zachowania dużego przepływu wody, zastosowano głowicę marki Kerox, która pomimo niedużej średnicy (35 mm) pozwala na uzyskanie naprawdę dużego przepływu wody.

Bateria posiada także słuchawkę prysznicową w kolorze chrom-biel i wąż o zwiększonej odporności i długości 150 cm.

Baterię nawannową Oxalia można instalować na rantach do 4 cm grubości, dzięki czemu może być stosowana także przy wannach z hydromasażem, gdy rant jest dodatkowo wzmacniany.

Cena brutto 985 zł, do końca marca w promocji – 799zł


 

 

 

 Excellent (PRESS BOX)
www.excellent.com.pl