Nadszedł czas wiosennych remontów a wraz z nim nowe inspiracje na odświeżenie domowych wnętrz. Z myślą o wszystkich amatorach majsterkowania firma UZIN wprowadziła do oferty klej w rolce UZIN U-Tack 25, który umożliwia szybki, skuteczny i estetyczny montaż listew przypodłogowych, sztukaterii czy ozdób dekoracyjnych. Teraz dekorowanie domu będzie łatwe i czyste jak nigdy dotąd!

Taśma montażowa to niezbędne narzędzie pracy

w warsztacie każdego majsterkowicza – amatora. Odpowiednio dobrany produkt pozwoli w łatwy i szybki sposób zamontować akcesoria czy dekoracje. Na rynku istnieje wiele takich rozwiązań, jednak trzeba zwrócić baczną uwagę na ich właściwości. Nie wszystkie bowiem sprawdzą się     np. na chropowatych podłożach czy w przypadku klejenia elementów na dużej powierzchni. Nowoczesny klej w rolce UZIN U-Tack 25 łączy praktyczny i wygodny charakter taśmy z wysoką siłą klejenia profesjonalnego produktu. Bardzo łatwe w aplikacji rozwiązanie cechuje się wszechstronnym zastosowaniem. Przy jego pomocy można trwale i skutecznie przyklejać listwy przypodłogowe, przyblatowe a nawet wykładziny tekstylne i wiele innych materiałów na praktycznie każdej powierzchni.

Łatwo, szybko i… na pewno

Taśmy montażowe to praktyczne rozwiązanie, które pozwala przeprowadzić montaż ramy oraz  ozdobnych aplikacji na ścianie bez wiercenia. Nowy klej UZIN U-Tak 25 daje więcej możliwości ze względu na dużą siłę klejenia. Dostępna w rolkach taśma o szerokości 25 mm i długości 10 m sprawdzi się przy montażu m.in. wykładzin tekstylnych ze wszystkimi popularnymi rodzajami spodów, pasków wykładzin z PVC i linoleum, listew przypodłogowych z twardym rdzeniem oraz listew przyblatowych. To przydatne narzędzie również w rękach dekoratora, gdyż za jej pomocą można przyklejać ponadto wszelkie elementy naścienne, takie jak sztukateria i ozdoby na ściany. Wystarczy rozwinąć rolkę, odciąć potrzebną długość, odkleić taśmę zabezpieczającą i przykleić element. Co ważne, klej działa natychmiastowo, bez potrzeby dociskania przez określony czas.

Wszechstronne i praktyczne rozwiązanie

Klej UZIN U-Tack 25 jest tak samo skuteczny na niemal każdym podłożu i zapewnia czystą pracę. To produkt, który nie brudzi rąk i klejonych elementów. Można go stosować na wszelkich powierzchniach budowlanych o dowolnej strukturze i spoistości, zarówno gładkich, jak i chropowatych. Klei skutecznie na tapetach, tynku, betonie a także na drewnie czy surowym metalu. Możliwe jest nawet klejenie na powierzchni z gipsu i masy szpachlowej, jednak po uprzednim zagruntowaniu. Można go stosować ponadto na jednolitych powierzchniach, jak ceramika czy tworzywo sztuczne. Co ważne, produkt ten gwarantuje skuteczne klejenie na trudnych powierzchniach o nierównej fakturze, jak mur z cegieł czy tynk o strukturze do 1,5 mm. Pomimo wysokiej siły klejenia UZIN U-Tack 25 nie zawiera toksycznych związków. Jest on ekologicznie bezpieczny, co potwierdza znak „Niebieski Anioł”.

Cena: 34,99 zł brutto
Producent: Uzin Utz Polska Sp. z o.o. ul. Jaworzyńska 287, 59-220 Legnica


UZIN, największa marka firmy Uzin Utz AG, od ponad 60 lat jest synonimem profesjonalnych produktów i know-how w dziedzinie podłóg. Niezależnie od tego, czy układasz wykładziny podłogowe, czy parkiety, czy przygotowujesz i obrabiasz podłoże – naszą dewizą we wszystkim, co robimy, jest zasada: „Wspieramy naszych klientów i pomagamy im odnosić sukcesy”. Oznacza to, że oferujemy naszym partnerom najwyższą możliwą jakość. Dotyczy to nie tylko naszych produktów, ale także serwisu i doradztwa. Od 2018 roku prowadzimy profesjonalne szkolenia dla obecnych i przyszłych posadzkarzy, wspomagając  profesjonalistów w ich rozwoju zawodowym, doskonaleniu umiejętności posadzkarskich oraz pracodawców poszukujących i zatrudniających wykonawców podłóg.  

UZIN