Zapraszamy do udziału w  5 EDYCJI Ogólnopolskiego Programu Budowlanego w pięciu kategoriach: Deweloper Roku 2015, Budowlana Firma Roku 2015, Inwestycja Roku 2015 dla branży budowlanej oraz Firma Roku 2015 i Produkt Roku 2015 dla branży budowlano-wykończeniowej.

Program cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród firm z branży budowlanej i budowlano-wykończeniowej.

Zostały ostatnie wolne miejsca.

Zgłoszenia do Programu przyjmowane są do 18 września 2015 r.

Program ma na celu wyłonienie oraz promocję najlepszych deweloperów, firm budowlanych oraz inwestycji mieszkaniowych, komercyjnych i infrastrukturalnych w Polsce. Certyfikaty i Godła Promocyjne zostaną przyznane także wyróżniającym się firmom z branży budowlano-wykończeniowej oraz szerokiej gamie produktów począwszy od spoiw i chemii budowlanej, poprzez stolarkę drzwiową i okienną, skończywszy na elementach wyposażenia i dekoracji wnętrz.

Uczestnikami Certyfikacji są podmioty cieszące się renomą i zaufaniem wśród klientów, partnerów biznesowych oraz władz lokalnych. O ich wyjątkowości świadczą walory jakościowe, technologiczne czy użytkowe oferowanych towarów i usług oraz przestrzeganie zasad etyki w prowadzeniu biznesu.

Ogłoszenie zwycięzców i rozdanie certyfikatów wraz z rocznymi pakietami promocji – odbędzie się 22 listopada 2015 roku podczas 53. Targów Mieszkaniowych Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE 2015 Murator Expo w Warszawie na PGE Narodowym. Murator Expo od kilku lat obejmuje patronatem Ogólnopolski Program Budowlany, a podczas organizowanych targów umożliwia wręczenie certyfikatów liderom branży.

Laureatów Godła: Deweloper Roku 2015 i Budowlana Firma Roku 2015 charakteryzuje doskonała znajomość rynku, przekładająca się na ofertę dostosowaną do potrzeb i wymagań klienta. Wysoka jakość świadczonych usług, solidność zrealizowanych inwestycji, których najlepszym potwierdzeniem są zadowoleni Klienci. To firmy za sukcesem których stoją doświadczeni i kompetentni pracownicy. Deweloper Roku 2015 i Budowlana Firma Roku 2015 to firmy bezpieczne, godne zaufania i polecenia.

Inwestycja Roku 2015 to inwestycja wybudowana rzetelnie przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Charakteryzuje ją wyjątkowa architektura, zastosowanie optymalnych i innowacyjnych rozwiązań, zapewniających użytkownikom komfort codziennego życia.

Laureatów kategorii: Firma Roku 2015 oraz Produkt Roku 2015 cechuje wysoka jakość produktów i usług dla branży budowlano – wykończeniowej. To firmy oferujące m.in.: wyposażenie wnętrz i ogrodu, spoiwa budowlane, izolację budynków, okna i drzwi, konstrukcje metalowe i drewniane, ogrzewanie i wentylację, ogrodzenia i bramy, materiały wykończeniowe, oczyszczalnie i hydraulikę, narzędzia i maszyny budowlane, elektrykę, chemię budowlaną, podłogi, armaturę, kamień i wyroby ceramiczne. To firmy i produkty gwarantujące komfort i bezpieczeństwo użytkowania jak również zgodność z najnowocześniejszymi trendami i standardami na rynku.

Więcej na: www.certyfikacjakrajowa.org.pl