Spośród wielu możliwości aranżacji kuchni – w czerni, drewnie lub stali szlachetnej, chętnie wybieramy także neutralne, delikatne barwy. W takim wnętrzu możemy zaszaleć z dodatkami, powiesić rysunki dzieci, czy wprowadzić jeden dominujący element kolorystyczny. W kuchni w odcieniach pastelowych, idealnie sprawdzi się klasyczna, kremowa płyta gazowa Franke Trend Line. 

Płyta jest niezwykle ergonomiczna, wykonana z najwyższej jakości materiałów, pełna udogodnień, które uprzyjemnią nam codzienne przygotowywanie posiłków nawet dla licznej rodziny. Wyposażona jest aż w 5 palików- bardzo szybki, dwa standardowe, jeden pomocniczy oraz super szybki tzw. Trzy Korony o mocy 3,30 kW. Palnik ten pozwala osiągnąć efekty porównywalne z profesjonalnymi płytami, czyli działa szybko i jednocześnie bardzo wydajnie. Świetnie sprawdzi się także do przyrządzania dań wymagających krótkiego smażenia.

Trend Line wyposażona została także w zintegrowany panel sterujący pokrętłami oraz zapalarkę elektryczną. Dzięki trosce Franke o bezpieczeństwo użytkowników, możemy spać spokojnie, bowiem urządzenie posiada termoelektryczne zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu.

Kremowy kolor wykończenia płyty idealnie komponuje się z jasnymi, kamiennymi lub drewnianymi blatami przez co wnętrze strefy gotowania nabiera domowego, przytulnego klimatu.

Płyta gazowa Trend Line to idealny wybór dla wielbicieli prostoty i klasyki. Zadowoli również zwolenników efektywnego i szybkiego gotowania, bo przygotowanie posiłków przy pomocy funkcjonalnych urządzeń, w spójnie zaprojektowanym, harmonijnym wnętrzu jest czystą przyjemnością.

Płyta dostępna jest również w wersji z czterema palnikami, o szerokość 60 cm- FHTL 604 3G TC PW C. Cena: 1 499zł
Model z pięcioma palnikami o szerokości 75 cm – FHTL 755 4G TC PW C. Cena: 1 799 zł.
Z tej samej serii firma Franke oferuje również piekarnik.

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.plOd ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 10 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa w przeszło 100 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Franke Polska (PRESS BOX)