Nie może ich zabraknąć w żadnej łazience. Zarówno tej prywatnej jak i hotelowej. Powoli tradycyjne kubki na szczoteczki do mycia zębów odchodzą do lamusa. Ich miejsce zajmują nowoczesne akcesoria, które wspaniale ozdabiają łazienkowe wnętrze. Najczęściej występują w kolekcjach, tworząc piękne i funkcjonalne zestawy.

Możemy wybierać wśród kolekcji wykonanych z metalu pokrytych chromowaną powłoką, bądź też z ładnie prezentującego się drewna. Pierwsze doskonale wyglądają w nowocześnie zaaranżowanych salonach kąpielowych, drugie zaś są znakomitą ozdobą wnętrz klasycznych oraz tych, w których znajdują się elementy pochodzące ze świata przyrody takie jak muszle, kamienie szlachetne czy świece z wosku pszczelego.

Szlachetny bambus
Należący do bambusowej kolekcji akcesoriów łazienkowych kubek na szczoteczki wraz z innymi elementami zestawu jest niezwykle praktyczną i oryginalną ozdobą  pomieszczenia. Drewno, z którego został wykonany jest trwałe, odporne na wilgoć i dlatego świetnie się sprawdza w takim pomieszczeniu jak łazienka. Linia akcesoriów bambusowych dzięki swojej prostej formie pasuje do różnych stylów aranżacji, wprowadzając do wnętrza przytulną atmosferę.

Wenge do nastrojowej łazienki
Ciemne wybarwienie drewna wenge świetnie zaprezentuje się w łazienkach o wystroju naturalnym bądź klasycznym, pośród pasującej do niego kolorystyki ścian i mebli. Akcesoria z linii Wenge gustownie będą wyglądać także w pomieszczeniach, w którym dominuje jasna kolorystyka. Dzięki swej ponadczasowej linii wzorniczej podkreślą oryginalny charakter wnętrza.  Drewno wenge trwałe i solidne, odznacza się odpornością na wilgoć. Należący do kolekcji kubek na szczoteczki jest wspaniałą dekoracją łazienki.

Praktyczne i eleganckie
Uchwyt na szczoteczki, estetyczny i funkcjonalny wchodzi w skład bogatej, 33. elementowej kolekcji akcesoriów Metalia 1. Zestaw tradycyjnych elementów takich jak: różnorodne wieszaki, dozowniki na mydło, mydelniczki i kubki uzupełniony został o zapewniające bezpieczeństwo uchwyty do wanny. Łagodne zaoblone kształty, piaskowane szkło połączone z dekoracyjną chromowaną powłoką tworzą elegancką kompozycję form do dużej i małej łazienki.

Dla wygodnych
Doskonałą propozycją dla zwolenników praktycznych rozwiązań jest szklanka z uchwytem na szczoteczki z kolekcji Metalia 3. Ta  efektowna, o zaokrąglonych kształtach i dopracowanych detalach linia wzornicza będzie uroczą ozdobą stylowej łazienki. Subtelne i funkcjonalne dodatki 20. elementowej, zróżnicowanej serii zwracają uwagę na piękno detalu i precyzję wykonania. Materiał, z którego zostały wykonane to mosiądz pokryty chromem oraz grube, piaskowane szkło.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)