Międzynarodowe Targi Architektury i Budownictwa BUDMA to jedno z najważniejszych wydarzeń branży budowlanej odbywające się w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Impreza trwała od 2 do 5 lutego br. i była miejscem spotkań oraz wymiany doświadczeń dla setek wystawców, prześcigających się w prezentowaniu innowacyjnych rozwiązań. Atmosfera targów sprzyjała podtrzymywaniu kontaktu z obecnymi klientami jak i pozwalała na przedstawienie swojej oferty nowym kontrahentom. Wśród tegorocznych wystawców swoją ofertę zaprezentowała także firma WIŚNIOWSKI.

Podczas czterech dni targów mieli szansę spotkać się ze sobą producenci, inwestorzy handlowcy i architekci. Firma WIŚNIOWSKI przedstawiła najbardziej znane i cenione produkty ze swojej oferty. Były to między innymi brama Prime, NanoPro 80, drzwi CREO, ogrodzenia posesyjne oraz produkty skierowane do przemysłu: V-KING, MakroPro i Slide Pro. Zaprezentowano również najnowsze rozwiązania związane z technologią inteligentnego domu.

Inteligentne technologie związane z domem to przyszłość branży budowlanej. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom proponowanym przez firmę WIŚNIOWSKI, będziemy mogli kontrolować dom lub firmę za pomocą smartfona czy tabletu. Trzy główne rozwiązania inteligentnego domu to WiControl, AirKey i TaHome. Dzięki WiControl mamy możliwość sterowania bramami oraz drzwiami CREO za pomocą sieci mikro Wi-Fi. AirKey to elastyczna kontrola dostępu do pomieszczeń za pomocą Internetu – sami decydujemy o tym, komu i na jak długo nadamy do nich dostęp. Atutem tego systemu jest kompatybilność z większością przeglądarek internetowych i telefonów z systemem Android. TaHome to łatwe programowanie wszystkich urządzeń w domu według własnych preferencji, ustalane za pomocą telefonu czy tabletu według indywidualnego harmonogramu. Te nowoczesne systemy dostępu to bezpieczeństwo w prostej formie i rozwiązania, które pozwalają nam na realny wpływ na kontrolę tego, co dzieje się w naszych czterech ścianach, na przykład podczas naszej nieobecności.

W czasie targów inwestorzy mogli wziąć udział w wielu towarzyszących wydarzeniach: debatach, konferencjach czy seminariach. Swoje produkty prezentowało ponad tysiąc wystawców, a stoisko firmy WISNIOWSKI cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Zostało odwiedzone przez kilka tysięcy osób, a każda z nich miała szansę dokładnie poznać ofertę marki. Firma WIŚNIOWSKI przygotowała również wirtualny spacer po ekspozycji. Zobaczyć go można pod linkiem: http://www.wisniowski.pl/wirtualny-spacer/budma-2016/

Goście szczególną uwagę zwrócili na ekskluzywną bramę garażową PRIME. Została ona doceniona również przez Kapitułę Konkursową targów złożone z ekspertów branży budowlanej, którzy podjęli decyzję o przyznaniu firmie WIŚNIOWSKI Złotego Medalu za stworzenie innowacyjnego, bezpiecznego produktu o wyjątkowym designie. Wyróżniono także całą ekspozycję firmy WIŚNIOWSKI, przyznając firmie statuetkę Acanthus Aureus. Uroczyste wręczenie obu nagród odbyło się podczas gali otwarcia poznańskich targów.

Uznanie, jakim cieszy się marka WISNIOWSKI potwierdza fakt, iż konkuruje ona z najlepszymi, równocześnie wyznaczając kierunek rozwoju całej branży. Wpisuje się to idealnie w główne cele producenta: osiągnięcie najwyższego poziomu jakości i standardów, czyli tworzenie produktów doskonałych.

„Tegoroczna Budma rzeczywiście była dla nas bardzo pracowita, ale także bardzo owocna. Jesteśmy przekonani, że na tegorocznej wystawie zwiedzający znaleźli produkty odpowiadające ich potrzebom. Ogromnie nam miło, że zostaliśmy wyróżnieni dwukrotnie – złotym medalem MTP za bramę segmentową PRIME i Złotym Akantem za najlepsze stoisko. Jest to olbrzymia motywacja do dalszej pracy.” – dodaje Katarzyna Świderska, Dyrektor Marketingu firmy WIŚNIOWSKI.

WIŚNIOWSKI (PRESS BOX)
www.wisniowski.pl