„ZAK World of Facades“ to międzynarodowa konferencja poświęcona  projektowaniu innowacyjnych fasad. Tegoroczna edycja odbędzie się 4 listopada 2021 r. we Frankfurcie. Głównym sponsorem wydarzenia jest  Wicona.

Podczas 83.edycji międzynarodowego cyklu konferencji, profesjonaliści z branży architektonicznej, budowlanej i inżynierskiej podzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem i wiedzą ekspercką  w zakresie dostarczania  innowacyjnych i bezpiecznych fasad. W trakcie spotkania prelegenci przedstawią swoje prezentacje i wezmą udział w dyskusji na temat różnych trendów i wyzwań w branży.Tematem przewodnim  konferencji są“ Inteligentne i innowacyjne fasady dla odpornej i zrównoważonej infrastruktury“.

W trakcie wydarzenia niezwykły projekt architektoniczny, „Wieżę Senckenberg“, realizowany za pomocą zrównoważonego stopu aluminium Hydro CIRCAL zaprezentuje Dr.inż. Werner Jager- dyrektor ds. Aplikacji technicznych DACH z  Norsk Hydro.

Ze względu na hybrydowy charakter wydarzenia, Wicona będzie transmitować całą konferencje na żywo. Aby uczestniczyć w wydarzeniu, potrzebna jest wcześniejsza rejestracja pod linkiem: www.facadesde.com .

WICONA